Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legalizálnátok-e a könnyű...

Legalizálnátok-e a könnyű drogokat? PL:fü. Hasis HA lehet értelmes válaszokat kénék! Persze POZITIV NEGATIV 1BEN

Figyelt kérdés
természetesen..arra is gondoljatok hogy onnantól kezdve 3 éven belül az ország gazdasági helyzete 2x olyan jó lenne mint vezető országaink az euban--Pl: rengetek adó és rengetek turistát vonzana...érdemes rajta elindulni szerintem...becsléseim szerint 3 év alatt 0-ra vágná a tartozásait az ország minden felé !!!
2010. febr. 10. 21:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ezen már én is elgondolkoztam, szerintem is jó ötlet.


ha valaki nagyon akar, úgyis beszerzi. csak így az állam is gazdagszik közben

2010. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem.A drogok minden formája káros.Ha szabadon lehetne kapni és használni,nagyon sokan lennének betegek,vagy meg halnának.A kezelésük sokba kerülne,nem beszélva az elveszett munkaerőről.Több lenne a társadalom kára,mint a haszna.
2010. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem.A drogok minden formája káros.Ha szabadon lehetne kapni és használni,nagyon sokan lennének betegek,vagy meg halnának.A kezelésük sokba kerülne,nem beszélva az elveszett munkaerőről.Több lenne a társadalom kára,mint a haszna.

Ne haragudj de sajnos már a levegö se túl good !

pl azon is elgondolgodtam hogy gyógyitanak vele...én pl anorexiát kezelnék vele..:D

rákosok stb...

amugy meg nem mind1 magyarországon sokkal többen betegek mint máshol... mennyit szoktál várni egy rutin kezelésre..tele van minden váró.. korház.

és ha ő szivni akarja mint én akkor had szivja ugyan ugy mint CIGI.KÁVÉ.ALKOHOL SOROLHATNÁNK MÉG...

2010. febr. 10. 22:04
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Öcsém, te aztán megoldottad az ország problémáját. Mégis hogy számoltad ki, hogy 3 év alatt 0 tartozásunk lenne meg kétszer olyan jó lenne a gazdasági helyzetünk? Tisztellek ember komolyan. De tudok jobbat: legalizáljuk a keménydrogokat, mert arra nagyobb adót lehetne tenni. Ha meg megbetegszenek, akkor elküldjük őket a g ecibe, mert ez itt egy virágzó ország és csak a fiatal és erős építheti ezt. Így leszünk 6 év alatt nagyhatalom, atomot dobunk az usára meg oroszországra és izraelre, aztán miénk a világuralom.
2010. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

értelek......

de ezeket a számokat közkedvelt politikusaink adták közzé....

és nem holmi blagy blagy ...

de akár hollandia annyi adot szed be hogy semmi gondja a gazdaságának.

várom még a kommenteket

2010. febr. 10. 22:53
 6/25 anonim ***** válasza:

Legalizáltuk a pancsolt/tablettás bort is, ott figyel az alsó polcon, minden boltban. Adózott termék, sajnos fogy is, az ország mégis nyakig a szarban...

Egy füves cigi után pedig ne üljön már senki volán mögé szabadon, ha egy pohár sörért elveszik a jogosítványt.

Kereskedelem és adózás pedig onnantól felejtős, hogy nálunk mindenki előállítaná otthon magának :)

Magyarok vagyunk, elfelejtetted?

:D

2010. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%

Én nem legalizálnám, mert ha most a mi generációnk ezt engedélyezi, akkor ne csodálkozzunk, ha a következő generácók a kemény drogokat akarják majd legalázni.

Tudod apró lépésekkel olyan messzire el lehet jutni, ahonnan már nincsen visszaút.

Az európai egyébként trend pont ellenkező, sok helyen már nem lehet dohányozni sem a kávézókban, presszókban (Németország, Anglia, stb)

Magyarország tartozása cirka 20.000 milliárd Ft, az éves költségvetés pedig 25.000mrd Ft.

Nem gondolom, hogy jelentősen csökkene a fű legalizálásával.

Csehország legalizálta a marihuánát, ahhoz képest nem szárnyall jobban, Hollandiában már régóta legális néhány fajta drog, mégsem él jobban, mint a szomszédos Belgium, vagy Luxemburg.

2010. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Gondolj bele hogy azért lenne rajta mit keresni mert ha törvények közé szednék a dolgokat..pl ha szivni akarod akkor vedd meg .. én nem termesztésröl beszéltem hanem az árusitásról...abban igazad van mocskos magyarok vagyunk a vilag 2. legskotabb emberi fajtaja..:D

de ha a környezö orszagok turizmusa fellendülne lenne azért pénz mert füvezni jobb szabadon mint bujkallva ezt sose felejtsétek el :D

2010. febr. 10. 23:43
 9/25 A kérdező kommentje:
Thx Az eddigi kommenteket !!!
2010. febr. 10. 23:44
 10/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szigorúan ellenőrzött keretek közt legalizálnám a füvet és a hasist. Nagyjából úgy, mint Hollandiában. Csak erre kijelölt helyeken, csak nagykorúaknak, és megszabott mértékben. Az a baj, hogy Magyarországon ilyen jellegű rendet elképzelni sem tudok.

Ha teljesen ellenőrizetlenül menne, akkor ötször ekkora felfordulás keletkezne az országban, profit ide vagy oda.

Tudod, nekem is nagyon lökték, hogy "ugyan, semmi bajod nem lesz a fűtől, nem tudsz rászokni". Az ember bármire rá tud szokni, a játékgépre, vagy a fűre is. Most pszichiáterhez járok. Emiatt.

Tehát inkább nem, mert ez az ország képtelen lenne rendet tartani.

2010. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!