Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelentősége annak, hogy...

Van jelentősége annak, hogy korábban nehezen estem teherbe későbbi terhességnél?

Figyelt kérdés

6 év alatt jött össze a baba, augusztusban újra próbálkozunk, és félek, hogy megint 6 évembe kerül, már 32 vagyok. Van olyan nő köztetek, akinek a másik könnyebben sikerült, vagy esetleg ugyanolyan nehezen lett pocakos?

FÉLEK...


2014. júl. 1. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy ha egyszer valami beindul...


De a 6 év alatt egyszer sem vizsgáltak ki, hogy miért nem jön a baba? Ha tudnád a problémád, jobban tudnál tenni ellene.

2014. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Volt férjemmel kezdtem a próbálkozást, 4 és fél év alatt semmmi. Akkor őt is, engem is kivizsgáltak. Ismeretlen eredetű meddőség.

Aztán az új párommal másfél év után sikerült. Elvileg nincs bajom, pm alulműködésemet kezelik, rendszeresen járok nézetni.

2014. júl. 1. 13:05
 3/12 A kérdező kommentje:
A Forgács Intézetbe jártam anno, a professzor szerint görcsölök. Lehet, hogy így volt, de mégis tartok tőle, hogy lehet megint sokat kell várnom.
2014. júl. 1. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 7év alatt jött össze az első most 4hónapja próbálkozunk de hiába :(
2014. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Várom a tapasztalatokat, és ha lehet, olyan ne írjon már, hogy "nekünk rögtön összejött mindkettő".

Az most lehet, hogy idegesítene.

2014. júl. 1. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még lehet jobb is, hogy nem jött össze a volt férjeddel, ha már nem vagytok együtt vele. Nem rossz indulatból írom, csak úgy eszembe jutott.
2014. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért váltunk el, mert nem estem teherbe, de ez nem ide tartozik.

Nem haragudtam meg. :)

2014. júl. 1. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :(
2014. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre 1,5 évet vártunk, a kistesó az első olyan hónapban összejött mikor kicsit nem figyeltünk oda a peteérésre, remélem nálatok is így lesz ;) 21 hkm
2014. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer elsőre sikerült a baba,a 3.ra 12honapot vártunk,es most ujra 5sikertelen hónapon vagyunk tul!

En arra irtam ez példának,hogy bármi előfordulhat akar fordítva is!

Egyebkent,az en értelmezésemben neked másfél ev utan sikerült a 2.paroddal a baba,ami nem egy olyan rossz átlag!Szerintem ne aggódj elore,remelem nem várat sokára a baba!

2014. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!