Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat a havi utáni 3....

Előfordulhat a havi utáni 3. héten már a hányinger többedik terhességnél?

Figyelt kérdés
Az esély megvan, hogy babát várok, de még csak 3 hete volt meg a havim és ma nagyon rosszul voltam, tipikus terhességi hányingerem volt. Járt már így valaki?
2014. jún. 28. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.ezt nem értem bocsi:-)megjött a mensid 3hete,de terhesnek érzed magad?:-)mondjuk ha rendes a mensid 28napos azóta lehetet pete érésed,de akkor is korai lenne még terhességi tüneteket érezni:-)
2014. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ez volt a kérdés. Mivel írtam, hogy többedik terhesség, ezért van némi fogalmam ezektől, nem kell kioktatni. Azt kérdeztem, hogy járt e már így valaki?
2014. jún. 29. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól,h voltàl terhes mèg gondolhatsz valamit rosszul szerintem nem oktatott ki a vàlaszoló csupàn nem èrti ilyen koràn mit lehetne èrezni?amugy gondolom tudod,h kb a ciklus kozepen van peteères az kb akkor egy hete volt 7-10 nap a beàgyazódàs tehàt beàgyazódàsi tüneteid lennenek?vagy ugy gondolod terhes tüneteid vannak?
2014. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs nem ki oktattalak roszul értelmezted.semmi rosz indulat nem volt bennem,de ha ilyen szépen valaszolgatsz minek kérdezel akkor.mindegy én nem úgy irtam,ahogy te azt le vetted.tovabbi sok sikert.
2014. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!