Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztet ajánlatok?...

Milyen tesztet ajánlatok? Nevet és árat is kérhetnék.

Figyelt kérdés
Tesztelni szeretnék, de nem tudom melyik a jó?!
2014. júl. 1. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint mindegy melyik tesztet veszed, a legolcsóbb is tökéletesen megfelel.

Sokféle tesztet ellőttem már. Amikor nem voltam terhes, mindig negatív volt, tök mindegy, melyik márkát használtam, amikor pedig végre baba volt, akkor meg mindegyik pozitív lett.

Amúgy a legtöbbször X-epil tesztet vettem a dm-ben, mert ez volt a legközelebb. 2 db-os 500-600 Ft.

2014. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is mind bevált, de egyértelmű erős csík mindig csak a medi-labon volt
2014. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Clearblue-t vettem mindig.

A második babánál olyat vettem, aminél ha terhes lettem volna egy + jelet kellett volna mutatnia, ennek ellenére egy - jelet mutatott(ha nem lettem volna terhes akkor semminek sem szabaodtt volna mejelennie), így elég fura volt, de a teszt rossz volt, pedig nem volt olcsó.

Másnap megvettem a legolcsobbat, és rendesen jelezte a terhességet.

2014. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Xepil párszáz ft
2014. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is az X-epil csíkot ajánlom, ha volt baba, mutatta időben, ha nem volt baba, akkor negatív maradt. 500 - 600 Ft körül lehet, 2 db - os.
2014. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
X epil csík ès a nagyobb is jó en azzal csinaltam es azonnal kimutatta!:))
2014. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban terhes vagy, szerintem tök mindegy, milyet veszel, ki fogja mutatni. Bármelyik drogériában kapható is megteszi, nekem netről rendelhető nagyon olcsó tesztjeim voltak, mutatta, amit kellett.
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rossmann Facelle 25-ös, 399 Ft
2014. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rossmann facelle én is erre szavazok! Nekem az x epil elég bizonytalant mutatott mindig.
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

X-epil-t vettem a fiamnál, + lett egyből, utána egy clear blue-t, azzal sem volt gond.

A 2.terhességnél x-epil, 2 db-os, mindkettő érvénytelen, aztán egy Gabriel az mutatta a babát, aztán a clear blue is. :)

2014. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!