Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg csökkenti az esélyt,...

Tényleg csökkenti az esélyt, ha túl sűrűn szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy számolgatós fajta.Nagyjából sejtem,mikor van peteérésem, stb.Párommal akkor vagyunk együtt,mikor jól esik. Az elmúlt pár napban minden nap. Most olvasom,hogy ez nemjó. Lehet,hogy emiatt nem fog sikerülni a baba?
2014. júl. 1. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen csökkenti
2014. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na,erre sosem gondoltam volna :D
2014. júl. 1. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csökkenti, ez csak hiedelem, inkább növeli.

Mi mindhárom gyerek előtt akkor szeretkeztünk, amikor kedvünk volt hozzá, és 1-2 hónap után teherbe estem.

2014. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenapi szex tényleg nem jó hisz nincs idejük a spermáknak újratermelődni.Magyarán mondva vaktölténnyel lövöldözik.
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elsô terhessègem egyetlen vèletlen alkalomból jött õssze. Sajnos nem maradt meg.

A kisfiam gyógyszer mellett,2kihagyott bogyóval szintèn.

Szóval most sem paràzok :)

Inkàbb örülök,hogy 3 èv utàn mèg mindig ilyen jól megy minden :D ;)

2014. júl. 1. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
a sperma mennyisége is kevés lesz de ami fontosabb a minősége is gyenge lesz....3 naponta jó ha gyereket szeretnétek
2014. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk is mindennapi szex mellett jottek ossze az ikreink es 3 eve vagyunk egyutt :) 26 hkm
2014. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!