Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van okyankor, ha az egyik...

Mi van okyankor, ha az egyik hónapban csak nagyon enyhe vérzés van?

Figyelt kérdés
Tisztasági betét sem kellett, annyira nincs meg. Csináltam tesztet, de negatív.
2014. júl. 2. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a múlt hónapban nekem is így volt. Egy nap volt csak mikor tampon kellett, aztán a többin csak tisztasági, pedig nekem 5 napig erős vérzés szokott lenni. Már tegnap előtt óta barnázok, és nincs baba. Ha a teszt negatív megismételheted néhány nap múlva ha mégsem jön meg rendesen.
2014. júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet vékony a nyálkahártya és így nincs ami leváljon. Én megnézetném orvossal, mert rengeteg dolog okozhatja ezenkívül.
2014. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnátok írni, hogy mitől lehet vékony a nyálkahártya vagy hogy mi okozhatja még ezt? Eddig mindig 2-3 napot barnáztam, utána erős vérzésem szokott lenni 5-6 napig.
2014. júl. 2. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!