Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évente kb.2 menzesszel sikerül...

Évente kb.2 menzesszel sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, de hát így elég nehéz lesz, gondolom én. Még nem vizsgáltattam ki magam.Tapasztalatok?
2010. jan. 5. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Évente 2 menszesszel kevesebb, mint hatodannyi esélyed van babára, mint évi 12-vel. Én a helyedben nem csak próbálkoznék a babával, hanem azonnal elmennék kivizsgálásra. Ultrahang, hormonvizsgálat, ilyesmik. Évi két vérzés nagyon-nagyon kevés! És semmiképpen nem normális.
2010. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esély van, csak kevés. Inkább menj orvoshoz, nem árt kideriteni, miért csak ennyiszer van meg, meggyógyit, ha van valami, vagy ad hormonkészitményt helyrerakni a ciklusaidat.
2010. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég felkerestem volna egy orvost!! Még ha nem is szeretnék babát akkor is, mert ez nem normális dolog, hogy évente 2x van mensid, van vmi hormonális problémád az biztos, vagy más egyéb betegség ami miatt nem menstruálsz rendesen. Vizsgáltasd ki magad mielőtt teherbe esnél, nem csak a baba érdekében!
2010. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!