Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nnincs tüszőrepedés, akkor...

Ha nnincs tüszőrepedés, akkor nem fáhatnak a melleim sem?

Figyelt kérdés
Mindíg tüszőrepedéskor fájnak,de a tegnapi uh-n doki nem látott tüszőt(18-ik cn-on),de a melleim 30-a óta iszonyat fájnak!A leghosszabb ciklusnapom 31 nap.
2010. jan. 6. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, pedig pcos miatt nem volt. Mikor volt akkor is fájt.
2010. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányadik napi UH-n voltál ?


Lehet azért nem látott tüszőt mert már rég kiszabadult, megvolt az ovulációd! :)


Sárgatest nem látszódott utána ? de nem mindegyik doki veszi ezt már észre főleg ha jobb gépük van csak akkor ! Hőgörbe ?? az mindent elárul!

2010. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ha minden igaz,a 18-ik cn-on voltam a dokinál.

Hááát,hogy neki milyen vagy mennyire modern a gépe,nem tudom,de olyan hagyományos szerintem.

Én szerintem a pé-t jó helyre húzta a c.hu.De pár nap után már semmi nem látszódna?

Melleim iszonyat fájnak 30-a óta:(:(:(

Szerinted?

2010. jan. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!