Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül vannak itt...

Rajtam kívül vannak itt olyanok, akik most jutottak el oda, hogy félretesznek mindent (ovu tesztek, vitaminok, teák stb )?!

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak 2 hónapig csináltam, aztán eldöntöttem, hogy nem figyelek ilyesmire, nem méregetem magam. Hát össze is jött:D

15+1hkm

2014. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok!:-)

Mi kis tesot szeretnénk,5sikertelen hónapon vagyunk tul.Hasznaltam ovu tesztet,szedtem vitaminokat..most jott el az a pont,hogy ugy érzem elegem van,majd jon amikor szeretne....

2014. júl. 3. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak. :) Csak még nem tudom, hogyan is kell ehhez "jól" hozzáállni.
2014. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Mi is nagyon rákészültünk,vitamin, ovuteszt,megtermékenyülést segítő speckó síkosító :D,minden. Az ovuteszt 3 napig volt mindig pozitív,meg is tettünk mindent az adott napokon és még pluszban is,mégis 3 hónapig semmi. Már a spermavizsgálat járt a fejemben:D. Elmentem dokihoz,megvizsgált,minden oké és rámparancsolt,hogy fejezzem be az ovutesztelést. Amint elmúlik a vérzés utolsó napja,vágjunk bele,mert a spermium pont addig él,míg ki nem szabadul a pete. A naptáramban számolta a ciklushosszomat,az átlagos ovunapjaimat,így kalkulálta ki. Megfogadtam,következő hónapban jött a baba:D. Most vagyok 10 hetes,pedig azt hittem ,sosem leszek terhes.(egyéb probléma is van)


Egy tanács.A vitamint ne hagyd abba! Én pont akkor,mikor sikerült,kezdtem el méhpempőt szedni,nem tudom,közrejátszott-e. Az E-vitamint és a cinket is akkor kezdtem ,pár nappal előtte. Arra figyelj,hogy olyan folsavat szedj,amiben folát formában van a folsav,mert a sima folsav-forma csak minden 4.nőben szívódik fel. Azazhogy alakul át hasznos formává. Drukkolok nektek!! :D

2014. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Koszi h leírtad es gratulalok.

Hogy értetted azt hogy naptárból kalkulálta ki az orovosod?ciklushosszbol levett 14nApot,mondván azok a termékeny napok?

Nekem azt mondtak egyszer,ha elmúlik a verzes a 10naptol. 20.legyunk 2naponta egyutt..

Femibiont szedtem korabban,nem tudom h az megfelelő e?az orvosom azt javasolta régebben.

Kedves utolso elotti!

Amit en most teszek,es hatha neked is segít:nem veszek ovu tesztet,próbálok nem odafigyelni hanyadikan jon meg -mikor lesznek onnantól a termékeny napok,nem figyelni ovu utan hany nap telt el,es nem tesztelek nem várt elott 2 nappal hatha sikerült..es nem lépek be ide sem,hogy teherbeesésrol olvasgassak.Nem figyelek minden pocakost az utcán stb Próbálom kielvezni,hogy itt a nyár :-)

Jobb ötletem nekem sincs,de sztem kezdetnek ez is eleg!

2014. júl. 3. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A sikosító mégis hogyan segíti a megtermékenyülést...?
2014. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a hagyományod sikosító roncsolhatja a spermiumokat. Roncsolja is. Ezért kell belőle speckó
2014. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező:D. köszönöm! Nem tudom,hogy és mint számolt ,de azt nézte,hgy átlagban 26 naposak a ciklusaim és ezután közölte,hogy mi legyen. Én korábban a 14 napot vontam le(akkor volt a teszt is pozitív)de mégsem jött be. Én annyit udnék magamtól hozzátenni,hogy ha a mensid utólsó napjától két naponta együtt vagytok,akkor már sokkal esélyesebb,mintha csak bizonyos napokat várna az ember. Akár váratlanul,korábban,esetleg később is érhet a pete. A síkosítóról annyit,hogy a hagyományos tényleg kinyírja,károsítja a spermiumokat,de ez clear Blues speckó volt. Kis ampullákban árulják,direkt erre a célra. De az sem segített korábban. Őszintén kívánom neked kedves kérdező,hgy minél hamarabb sikerüljön!!! :D Könnyű mondani,hogy tedd agyban félre és ne görcsölj rá. Nem lehet sajnos így. Mintha direkt ki lenne számítva,hogy akkor is valami eszedbe juttassa. Mindenki terhes lett körülöttem,csak ilyen cikkekbe,TV műsorokba futottam bele:D. Azt hittem megőrülök,olyan rossz volt. Még egy dolog,ami tuti furán fog hangzani. Az utolsó napokban a fogantatás előtt,valahogy önkéntelenül is elkezdetem kérni a kisbabát,hogy jöjjön végre el hozzánk. Nem tudom,lehet babona,vagy hókuszpókusz,de éreztem,hogy kérnem kell. :D
2014. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!