Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? -Három hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? -Három hónapja szedek fogamzásgátlót, és március közepén egyik nap történt egy kis baleset. A tablettát annak bevétele után kb.3 óra 50 perc elteltével hánytam.

Figyelt kérdés
A tablettát nem pótoltuk,de az eset után másnap szexeltünk a barátommal(óvszer,stb nélkül.)Utána jöttünk rá,hogy lehet,hogy baj lesz.10nap után csináltam egy tesztet(amire az volt írva,hogy már 10nap után kimutatja,amit kell),és az nem mutatott terhességet,plusz a menzeszem is megjott azóta már kétszer,de ez ugyebár a fogamzásgátló miatt történik,ún.megvonásos vérzés.Viszont mostanában kicsit nagy a hasam,vagy nem is tudom,eddig nem tűnt ekkorának..Szerintetek túl hamar csináltam a tesztet,illetve lehet,hogy egy nem volt elég?A vérzés meg a tabletta további szedésétől jött meg?Szerintetek terhes vagyok?:( Értelmes válaszokat,légyszi!

2014. máj. 8. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról hogy fantomterhesség? Ha nem akkor keress rá.
2014. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem is látszódna a hasad, simán meghíztál...
2014. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 napos terhességet mutat ki, de az nem ám 10 nappal a kufirc után van! Korai volt.


Miért nem tesztelsz ismét?


Kb. a 10. hét környékén lennél, ha az lennél... már a Holdról is látszana a két csík.


Egyébként egy "bezabált has" méretű növekedés ekkora már normális. De az furcsa lenne, ha semmilyen más tüneted nem lenne. Persze van, aki minden kellemetlenség nélkül átvészeli a kezdeti időszakot, de nem ez a jellemző.

2014. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!