Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom unalmas kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom unalmas kérdés, de lehetek így terhes? Kezdek félni.

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal még nem fekudtunk le, csak kézzel es szájjal kenyeztettuk egymást, sőt, még ott sem ment el egy alkalommal sem. Viszont a ha jól tudom az elovaladektol is megtörténhet a baj. Figyeltünk rá hogy a becses testresze minél távolabb maradjon az enyemtol, sőt miután szájjal kenyeztettem nem is csokoloztunk, hogy nehogy akár a nyelvével is atvigye a valadekat belém...de félek elég pont egy pillanat mikor a kozelembe került a férfiassága. Tudom paranoiásan hangzik, de ma kellett volna megjonnie, és még semmi.... :( (bocs az ekezetekert, telefonról írtam)

2014. febr. 6. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kizárt hogy terhes legyél
2014. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen, ez már paranoia. :))


Így tuti nem vagy terhes.

2014. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Fuh, köszönöm... :) csak ez az egyik legnagyobb felelmem, hogy idő előtt terhes leszek. És Valentin napon fogunk lefeküdni, remélem a gumival sem lesznek gondok.
2014. febr. 6. 15:26
 4/21 anonim ***** válasza:
csak féljél nyugodtan
2014. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
???
2014. febr. 6. 15:32
 6/21 anonim ***** válasza:
ha annyira hülye vagy, hogy azt hiszed, hogy így van esély arra, hogy terhes legyél, akkor megérdemled azt, hogy félj
2014. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Okészia.
2014. febr. 6. 15:35
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
hány eves vagy, 15? ezektől nem lehet teherbeesni, sőt előváladéktól is nagyon nehezen, de még beleélvezéssel se tuti... de ez, h a váladéka a szájából ne kerüljön beléd.. ez durva :D
2014. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vegyetek extra nagy óvszert és húzzátok a fejetekre.
2014. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A szájból is átlehet vinni, volt már rá példa... :)
2014. febr. 6. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!