Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk túlzásba...

Babát tervezünk túlzásba viszem, nem sok ez így?

Figyelt kérdés
elkezdem enni a méhpempőt (napi 1 gramm) a terhesség elősegítő gyógynövényekből álló teakeveréket inni ami áll (kamilla virág,körömvirág,palástfű,cickafarkfű,barátcserje) és kb.2 naponta 1 szem gravidát, reggelente szoktam még magnéziumot szedni és néhány főétkezés után omega 3 6 9 vitamint, túlzásba viszem, nem sok ez így?

2014. júl. 5. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen, túlzásba viszed.

Ha az a baba jönni akar és minden rendben van veletek, akkor akkor is fog jönni, ha innen semelyiket nem szeded. Őszintén megmondom, hogy az ég világon semmit nem szedtem a terhesség elősegítése miatt, mégis összejött és mikor terhes lettem, csak azután kezdtem a terhesvitamint is szedni. És teljesen egészséges fiam született.

Ezt már-már rágörcsölésnek is lehet nevezni. És az sosem jó. De hát te tudod...

2014. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Én sem szedtem semmit, még is 3 gyerekem van. És terhesvitamint sem szedtem, a gyerekek egészségesek lettek.

Csak Magyarországon van ez a különféle vitamin, gyógyszer szedési mánia.

2014. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
igen,ha magamhoz viszonyitalak..nálunk annyi volt a baba tervezése,h nem használtunk óvszert...majd mikor terhes lettem szedtem omega 3 at és terhesvitamint szedtem...Elsovel naponta,mint a kisangyal,masodiknal,mikor eszembe jutott,mindkettő egészséges jól fejlődő gyerek:)
2014. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is szedtem a gravidát és E vitamint (ezt már régóta más okból), ittam a ciklus 2. felében palástfű teát. Ezzel én úgy voltam,h ártani nem árt, anyagilag sem terhel meg. Elsőre sikerült a baba, lehet ezek nélkül is így lett volna. Én a Te példádat sem érzem feltétlen túlzásnak. De azt neked kell érezned,h ez a részedről rákészülés az esetleges terhességre, vagy már inkább görcsölés. Ha vmiért nem jönne össze elsőre a baba, akkor azért ne vezess be további kapszulákat, csodaszereket :)
2014. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon rágörcsölsz stresszesen akarod!

Kicsit lazábban!

Sok sikert!

2014. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer grapefruit mag kivonatot ittam végső elkeseredésemben a hüvelygombám miatt. A dokim megkérdezte, hogy miért nem kristálycukrot, hiszen az ugyanúgy nem használ, de sokkal olcsóbb:D:D


ugyanez a kérdésem hozzád is. miért gyógynövényes izét iszol (érthetetlen, hogy egy TEA, amit megiszol hogyan lenne hatással a teherbe esésre, nem is értem, a bioszóra kimaradt?) és miért méhpempőt (????) eszegetsz.


orvosnál voltatok? volt kivizsgálás? mennyi ideje próbálkoztok?


szerintem, ha már beleőrülsz ebbe, akkor ne teákat igyál (az earl grey amúgy olcsóbb és ugyanúgy nem hat, mondaná a dokim:D), hanem menj el orvoshoz kivizsgálásra és ő segíteni fog.


vagy: menj el a sámánhoz, aki ad további gyógynövényeket.van a falutokban sámán?

2014. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Èn nem értek azzal egyet,hogy baba tervezéskor felesleges vitamint szedni,sőt!

3 gyermekem van,mindegyiknel szedtem 2naponta a kismama vitamint(elsőnél elevitet,a masik 2vel a femibiont)

A mehpempo nagyon egészséges dolog,es pozitívan hat a meg nyálkahártya vastagságra is,igy ha anyagilag megteheted nyugodtan csinálj egy kúrát!

A teákat feleslegesnek tartom,sőt sokaknak a baratcserje csak bekavarta a ciklusát.

Szerintem szedd a gravidat,es a mehmepo is jo,a többit tedd félre!

Fél évig csak simàn szeressétek egymást,ahogy jól esik,és ne stresszelj a babán!

2014. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem felesleges bármit is erőltetni,görcsölni a baba akkor jön amikor jönnie kell, a rendes vitamin szedés az jó dolog a de a többi felesleges,ne streszelj rá.Mellékesen egyik válaszadónak a gyógynövény teák bizony megbízhatóak nyilván nem attól lesz terhes,mert azt issza...
2014. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

a vitamin amúgy sem árt. Én szedek vas+folsavat, multivitamint, omega3-at.

A másik kettővel meg nem ártasz.

Addig teljesen oké, míg bele nem csavarodsz a babavárásba.

2014. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azért én nem gondolnám hogy belefogok csavarodni,nem rég óta próbálkozunk nem régen még dohányoztam is,csupán próbálom felturbózni az immunrendszerem és egészségesebb lenni plusz egy löketet adni hogy egészséges kismama lehessek és ezek amiket leírtam gyógyszernek nem minősülő készítmények!Arra lettem volna kíváncsi hogy nem sok ez így egyszerre bevinni a szervezetbe a normál étkezés mellett?Mert azért gondolom ezeket sem szabadna ész nélkül szedni!Szóval a kérdésem erre irányult hogy amiket leírtam nem sok e!?
2014. júl. 6. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!