Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétfőre?

Ki nem várja hétfőre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ez a válasz annyira frappáns, hogy hirtelen nem is tudok rá reagálni... Szédületesen szellemes, elmés, vicces, ugyanakkor van benne váratlan fordulat és csattanó a végén.
2014. júl. 5. 21:02
 3/45 anonim ***** válasza:
Én :)
2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Végre! :)

Nem egyedül rettegek a ... piros vécépapírtól!

2014. júl. 5. 22:48
 5/45 anonim ***** válasza:

Én se :))

De a rettegett görcsölés már kezdődik, sztem már holnap megjön :)

2014. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

#5 az első babámmal én is görcsölgettem, mégsem jött meg. A terhesség egyik tünete lehet a "mindjártmegjön" érzés.

Szóval ne kenődj el! (Sajnos az a terhesség a 25. héten véget ért)

2014. júl. 5. 23:57
 7/45 A kérdező kommentje:

Basszus, volt egy kis barna potty a vecepapiron!

Szerintetek lehet beagyazodasi verzes DPO 12. napon???

Ugye meg fog jonni...? :/

2014. júl. 6. 00:24
 8/45 anonim ***** válasza:

5ös vagyok ès mit nem adnék egy kis barna pöttyért, sosem szoktam barnázni, szóval az nálam talán babát jelentene :))


Neked kérdező viszont hátha beágyazódás, nagyon drukkolok, ne legyél pesszimista :) Most én is reménykedek hogy ez a görcsölés nem jelent semmit és talán jön a baba, de igazán jöhetne már valami terhességre utaló tünet is :))

Drukk mindenkinek :)

2014. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Drága #5, aranyos vagy!

Sajnos nálam a mensim előtt fél nappal szokott kicsit maszatolni. Bár ez csak egy pötty volt 1,5 órája és azóta semmi. Beágyazódáshoz szerintem nagyon késő ez már.

Már kibőgtem magam...


Neked és #2-nek nagyon drukkolok!!!

#5, hidd el, az a legjobb, ha nem barnázol! A mensiszerű érzés meg sokáig megmarad babásan is, ahogy tágulnak a szalagok, úgyhogy nálad bőven van remény!!!

2014. júl. 6. 01:43
 10/45 anonim ***** válasza:

Még mindig 5ös és ari vagy kérdező de sztem már lennie kellett volna nálam jelének a beágyazódásnak (múlthét kedden volt ovum) és semmi nem volt. Nekem ovukor is van egy csepp vér szóval beágyazódáskor is kellett volna lennie és nem volt semmi. Most viszont kijött egy rohadt árpa a jobb szememre (sose volt még) és azt írják cukorbetegeknél (állandó szomjúságérzetem is van) gyakran kijön szóval már azon is aggódom hogy cukros vagyok tuti (2 éve voltam vizsgálaton, akkor még tökéletes eredményeim voltak) és azér nem jön a babó.

Ne sírjál ha most se lesz babó, gondolj arra hogy 1x tuti lesz, én legalábbis ebben hiszek :)

2014. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!