Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a napokban?...

Ki nem várja a napokban? Izguljunk együtt?

Figyelt kérdés
Hányadik próbálkozos hónap? ;)

2014. júl. 6. 12:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Én:) Illetve 15-18.a környékén nem várom, de kedden tesztelni fogok, akkor is, ha nem mutat semmit, mert már nem bírom kivárni:D Ezt a kérdést ismered? Itt gyűlnek össze egy ideje havonta, akik nem várják:):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk a 9.hónap:-(nekem 21napra szamolva ma kellene..28ra meg 13-án.csak azért irok 2dátumot,mert 2xer21napra jött meg:-)nektek hányadik?
2014. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Szia! Mi még szándékosan nem próbálkozunk, védekezünk megszakítással, de a tüneteim nagyon furák, nagyon örülnék, ha baba lenne a dologban:) Az időpontok stimmelnek, a beágyazódáskori tünetek stimmelnek, viszont, ha nem pecsételtem volna pénteken, akkor azt hinném, hogy csak képzelődöm. Köztes vérzés viszont egyáltalán nem jellemző rám, és túl messze van még ahhoz a menstruáció, hogy annak a része legyen, főleg, hogy csak 1 napig tartott, és már 1,5 napja semmi. Tudom, hogy kicsi az esély, de fogantak már babák megszakítással, szóval hátha:)


2,5 éve még PCOsom volt, meg IR, de azóta teljesen rendbejöttem, egészségileg minden stimmel, avivatornáztam, és most még a Jónás-napokat is hozzánéztem, amit korábban kiegészítő védekezésként használtunk, és olyan mindig volt óvszer, de most a legutóbbin (talán kicsit szándékosan), de hanyagok voltunk két egymást követő nap is, ami pont a magas termékenysgi napokra esett.


Félek, hogy csak beképzelem, de a remény hal meg utoljára:) Te szoktad nézni a Jónás-napot?

2014. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Állitólag az elöválladékban is vannak élö spermak:-)tehát van rá esély:-)valami furi volt nálam is,nekem ma kelett volna ha 21napra szamolom ugye,és hétfön volt reggel egy nagyon kevés élénk vérzésem,de csak akkor reggel utana semmi,és azóta sem.nekem a melleim oltarian feszülnek,mintha le akarnanak esni:-(és a pém utan volt 11-12nappal ez a furi dolog hétfön.de én mar nem merem remélni:-(hát én nem igazán használok se ovu tesztet se semmi naptár módszert:-)nagy drukk neked:-)
2014. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanigy volt kb. idoben a pecseteles, es az en melleim is erzekenyek, bar nekem foleg a mellbimbo kornyeke, mar kb. 4. napja. Drukkolok en is neked, remelem, osszejon! Hogy birod a varakozast? En mar nagyon szeretnek tesztelni O.O Te mikor fogsz?
2014. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24. próbálkozós hónap és szerdáig 100 %, hogy meg fog jönni, mint eddig minden hónapban. Én már nem reménykedem semmiben, nincs izgulás, hamarosan jön az első lombikos konzultációnk, majd megoldják az orvosok azt, amire mi valamiért képtelenek vagyunk.
2014. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is drukkolok nagyon.hát szerintem még megvarom13-át és ha akkor sem akkor jöhet a teszt:-)hát nehezen hogy minden honap edig csak csalodás:-(de probalom ugy felfogni,hogy új honap új remény:-):-)
2014. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Végül elmentem ma tesztért, -, de persze még bőven korai, hiába mutathatná ki már elviekben (persze az is lehet, hogy nincs mit kimutatni), szóval most lenyugszom, és nem lövögetem fölöslegesen a teszteket, ameddig meg nem kellene jönnie:)
2014. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nyugalom:-)ne stesszeld magad mert az nem jó:-(még tuti korai volt;-).nekem se jött meg még tegnap este óta nagyon rosszul vagyok:-(azt hittem csak elrontottam a gyomrom s majd ma elmulik,de nem:-(még roszabb,alig tudok fent lenni:-(de lehet vmi nyavaja:-(
2014. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy valami aranyos kis "nyavalya" legyen:)
2014. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!