Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a napokban?...

Ki nem várja a napokban? Izguljunk együtt?

Figyelt kérdés
Hányadik próbálkozos hónap? ;)

2014. júl. 6. 12:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nagyon drukkolok nektek <3
2014. júl. 15. 14:48
 22/30 anonim ***** válasza:

Szia, 1-es vagyok, azota is vannak hasszurkaim, meg a szokasosnal erzekenyebb meg mindig a mellem (bar az azert joval kevesbe az, mint mult heten), es a menstruaciom sem volt erös(szombattol hetföig, es hetfö reggel mar alig volt), igy a hasszurka miatt, meg hogy megnyugodjak csinaltam egy tesztet. Hat nem kellett volna, pozitiv lett. Utana teszteltem meg egyet, igaz, következöböl, nem a reggeli elsöböl, mint a pozitivnal, es az negativ lett. Ha rendes lett volna a ciklusom, es nem jött volna elöbb, akkor kb ma, vagy a napokban kellett volna megjönnie amugy.


Szoval most vagy az van, hogy elkezdödött valami, de nem jött össze, vagy a teszt volt hibas (Clearblue Plus), vagy pedig a terhesseg elejen verzök taborat gazdagitom.


Szivesen tesztelgetnek reggelente, hogy erösödik-e, vagy gyengül, de sajnos itt nincs olcso teszt, ugyhogy most varok, legalabb 1 hetet, es azzal fogok tesztelni, ami hetfön a negativot mutatta. Ha az pozitiv, akkor meg irany a nödoki. Ha negativ, akkor meg vegre tenyleg megnyugodhatok.

2014. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok:-)ki hogy van?;-)van valakinek mar pozi tesztje?:-)
2014. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem birtam ki, es szerdan teszteltem olcsobb erzekeny teszttel, negativ. Penteken hanyingerrel ebredtem, haziorvos megvizsgalt, azt mondta lehetek terhes, majd teszteljek. Nogyogyasz julius vegere mondta, hogy teszteljek, ha akkor pozi, akkor jelentkezzek. Tegnap es ma szinte semmi emelyges, csak szedules volt sokszor, ha felalltam a szekbol, es valamennyi mellerzekenyseg, szoval nem valami biztato, hat ez van:)
2014. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Azért drukkolok:-)nekem azt mondta hétfön a házi orvos hogy nem jelent semmit h megjött a mensi és hogy egy nap volt a vérzés..csinaljak tesztet,de még nem csinaltam..a hasam oan furi:-(nemtom elmondani miért!:-(meg a melleim néha nekem is,mar 3hete..
2014. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz megfogalmazni. Az egyetlen konstans tünetem, ami kb a 13.dpo ota van az egy ilyen lampalaz szeru izgulos erzes, mint egy allasinterju, vagy vizsga elott, csak annal enyhebb, de ezt minden nap tobbszor is erzem, szinte folyamatosan. Nincs semmi stresszforras nalam, ami ezt indokolna, ezert is nagyon fura. Agykontrollos vagyok, es kertem anno 14.dpon megerosito almot, amibol tudhatom, hogy terhes vagyok-e, es rogton utana azt almodtam, hogy kismamas eskuvoi ruhakat valogatok:) De ezeknek az erzeseknek olyan nehez hinni, hiaba volt pozitiv az egyik teszt hetfon, ha masik ketto meg nem. Ugyhogy en most varakozom az objektiv eredmenyre(teszt 1 heten belul). Te mikor csinalsz tesztet?
2014. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ttényleg furi ez is;-)hát nem tudom nemtudom:-(rá kellene venni magam:-(de félek a csalódastól:-(lehet megvarom a köv mensi idejét:-)ha jön nincs babó ha nem megyek orvoshoz tesztelek elötte:-)kivi leszek milesz a végén neked is nekem is:-)
2014. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen, talan jobb is varni teszttel. En szivesen tesztelnek, de nincs nagyon ertelme, ugyhogy erot veszek magamon es varok. Kivancsi vagyok en is, hogy mi lesz, majd ird meg mindenkepp.
2014. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na én végül nem bírtam ki tesztelés nélkül, mert rájöttem, hogy ha 1 hete mutatta erősen ugyanaz a teszt, akkor annak ma rendesen látszania kell, akkor is, ha nem reggeli elsőből csinálom, úgyhogy teszteltem, és egy nagy negatív.
2014. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnalom:-(legközelebb majd:-)én se csinalok sztem..ugyis megjöna köv mensim,érzem:-(
2014. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!