Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt még valaki rajtam...

Tesztelt még valaki rajtam kívül pozitívat 06. 03-án?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mikor mentek orvoshoz?

#pozitív teszt #06.30 #június 30
2014. júl. 6. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:

06.30-án akartam írni!

Tehát tesztelt valaki pozitívat 06.30-án?

2014. júl. 6. 22:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

D.előtti nem első vizeletből annyira halvány pozit,hogy meresztgetni kellett a szememet :) Másnap reggel első vizeletből erősebb,de halvány pozit,csütörtökön erősebbet,vasárnap,azaz tegnap erős pozit :)

Péntekre nem vártam.

Majd csak 22.én megyünk dokihoz a párom szülinapján :)

és te mikor mész?Hogy vagy?

Engem sokszor elkap a gyengeség,remegés,hőhullámaim vannak,fájnak kicsit a mellbimbóim,és minden evés után émelygek,nem kívánok semmit sem.Elkezdtem szedni múlthét csüt.ön az Elevit Pust és a Vitamin B6-ot is.

2014. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Elevit Plust
2014. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia! De jó hogy nem vagyok egyedül! Nekem 05

27-én volt mensim utoljára. 32 napos ciklusban 06.28-29-re nem vártam. 30-án délután teszteltem először. Már jól látható pozitív volt. Azóta kettőt csináltam még, erősödött hála istennek. 07.17-én délutánra kaptam időpontot az orvosnál. Tüneteim a mellfájdalom már 2 hete, állandó pisilési inger, álmosság és néha gyomorsav.

Ha van kedved, tarthatjuk a kapcsolatot itt.

2014. júl. 7. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze lenne kedvem :)

Nálam úgy alakult,hogy május 29.ére vártam,nem jött meg.Június 4.én jött meg.12.én vettünk ovutesztet,és onnantól kezdve tesztelgettem.30 naposak a ciklusaim.20.án volt ovum,júli 4.ére(péntekre)nem vártam,és hát már tudtam h nem is fog megjönni,mert már hétfőn d.előtt pozi lett nagyon halványan.Vasárnap csináltam még egyet reggeli pisiből,az már szép erős lett :)

Én nem kérek időpontot a dokihoz,csak megyek majd :) 22.én :)

Itt vannak egyébként a tesztjeim,ma lefényképeztem mindet:

[link]

2014. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked hanyadik baba?
2014. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Küldtem neked privát üzenetet!

2014. júl. 11. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én 06.23-án teszteltem pozitívat és 05.23 az utolsó mensim:-)

2014. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és 26-ra nem vàrtam!
2014. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!