Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a 11-12. DPO-n tesztelt...

Aki a 11-12. DPO-n tesztelt halványka pozitívat, időn belül jött ki a csík?

Figyelt kérdés
X-epil tesztet csináltam reggel 11.DPO-n,mert elég sok jel utal terhességre.3 perc múlva kell ugye eredményt olvasni,akkor még szinte semmi nem látszott,de 6-7 perc után halványka rózsaszín csík jelent meg,azóta is ott van.Két nap múlva ismétlem,de ez ugye biztató jel??
2014. jún. 7. 08:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem bíztató,egyértelmű lesz majd 2 nap múlva.
2014. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12 DPO-n teszteltem reggeliből X-epilt és időn belül jött ki a csík, én mindig az ablakra tettem és ott látszott a csík halványan, de ott volt. Késett is mensim 2 hetet , de mensi kimaradás után kb. 3 nappal már nem erősödött a csík olyan jól látható de halvány volt, pont az nap mikor dokihoz mentem volna meg jött a mesnim és már nyoma nem volt a babának. (én fanatikus voltam az első babaától van vagy 10 tesztem) :D 2 hónap szünet után , harmadik hónapban megint próbálkoztunk, de tesztet már csak akkor csináltam mikor 3 hete késett a mensim.
2014. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én ma 11. dpo-n teszteltem és nekem is 7-8 perc múlva jelent meg a 2. rózsaszín csík.Igaz még nekem is halványka....remélem 2-3 nap múlva erősebb lesz mindkettőnknek.
2014. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én holnap reggel tesztelek.Te tesztelsz holnap? Kíváncsi vagyok remélem mindkettőnknek erősödni fog a második vonal.
2014. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen,már előkészítve a teszt!

Hajrááá,nagy pozit mindkettőnknek!

Neked hanyadik baba?Hanyadik próbálkozós hónapnál vagytok?

Üdv

2014. jún. 8. 11:26
 6/30 anonim ***** válasza:
3. baba 5. hónap :)
2014. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nekünk is 3.,ez a 2. hónapunk,2 kisfiam van. :)
2014. jún. 8. 13:08
 8/30 A kérdező kommentje:

Na mi újság veled,milyen a mai teszt?

Enyém ma is halvány pozi lett,de most gyorsabban jelent meg az eredmény.

2014. jún. 9. 09:05
 9/30 anonim ***** válasza:

Szia az enyém is pozitív lett megint és egyre erősebb.Andi

[link]

2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szuper!
2014. jún. 9. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!