Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma? Valaki,...

Mi lehet a probléma? Valaki, aki tapasztaltabb nálam segítsen:S

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de márciusban lefeküdtem a barátommal, nem védekeztünk, nem is lett semmi probléma, bár nem élvezett belém. ( ez szerintem jelentéktelen)

Múlthéten, 4-5 napja, a barátommal pettingeltünk, a péniszéhez nyúltam, ami picit elöváladékos volt.( nem élvezett el) Ölelkeztünk, simogattuk egymast... (kb 30 percig)

szerintem már nem volt olyan a kezem, amikor folytattuk, es a puncimba nyultam, ugyanazzal a kézzel, amivel az ö péniszéhez.

Elözö honapban, 8-13 ig menstruáltam.

Most már több mint egy hete fáj, a mellem.

Ma pici véres barna folyásom volt.

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes legyek?



2014. júl. 7. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előző hónapban 8-án jött meg, akkor szerintem attól van a véres folyásod, hogy kezdesz menstruálni, ugyanis pont aktuális lenne.
2014. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon keves,szerintem ne izgulj..
2014. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

megis izgulok:(

2014. júl. 7. 01:47
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet,az majd megnyugtat!
2014. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyitől TUTI hogy nem vagy terhes!!!!!!!

Ráadásul ha még nagyon fiatal vagy azért is lehet barnázás,mert még hormonzavaros vagy,nem állt be a menzeszed!!

2014. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!