Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltabb (anyukák, nők),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb (anyukák, nők), vélemények? Lehet valami probléma? Nem lepontozást szeretnék, és rossz "bírálatokat".

Figyelt kérdés

Én és a barátom ma és kb.1,5 hete.."lefekedtünk" ha lehet erre azt mondani.. másfél hete kb."durván" 2 percig volt..ma 1 percig kb..:S mivel már ideje nem megy.. nekem a sex:/ ..3 honapig fog gatlot szedtem 2 honapja abba hagytam..:S nem védekeztunk ma se se másfél hete .. nem ment el a párom .. de mégis félek..az előválladék miatt..amiről halván minimalis spermát tartalmazzhat:S..utoljára nov.30.-án jött meg szóval ez kb a 23.nap 27-28.napon szokott megjönni az 26-27.-e:S

Felöltlen voltam tudom.. és most nagyon félek..,hogy valami baj lesz ..vagy is ,hogy teherbeestem vagy valami:S..mivel mai "vizelésnél"a wc paprion kis darab vér volt.. es ebbe a honapba neha barnas válladék..:Ssokszor mászkálok mezitláb ahideg "kövön"itthon lehet ezta barnás válladékot ennek tudni ? és nem terheségnek ?:S


2009. dec. 22. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vok anyuka, de azt elmondhatom h pár barátnőm igy esett teherbe.
2009. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg a mensi idejét. Ha késik úgy 1 hetet csinálj tesztet. ha negatív, megnyugodhatsz, ha pozitív, akkor...


Amúgy mi értelme van egy ilyen 1-2 perces együttlétnek? Ha már magadra engeded, akkor legyen tartalmas együttlét! ÉS VÉDEKEZZ! Ha nem szedsz gyógyszert, akkor gumival. Te is megveheted, sokkal kisebb gáz mint egy terhesség!

Tényleg érdekelne hogy lett akár 2 perc is belőle?

A pasi a barátod? Mióta? Hány évesek vagytok? Csak szeretném tudni hogy jól érzem e hogy úgy 15-17 évesek lehettek.

2009. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kizárni persze nem lehet, mert jól írod, az előváladék is tartalmaz spermát.

A valószínűsége mégis annak nagyobb, hogy nem vagy terhes. A felfázás és az abbahagyott fog.gátló (beavatkozás a hormonháztartásba) előbbre hozhatta a menzeszedet, ez lehet a barnás váladék.


Már csak azért is, mert a terhesség leggyakoribb tünete éppen az, hogy semmiféle vérzés nem jelentkezik.

2009. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a mensi idejét,ha késik akkor csinálj tesztet.Amúgy érzed a menstruáció előjeleit? Has esetleg derék fájás,mellfeszülés stb.
2009. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem még semmit sajnos :S de van hogy csak a bizonyos napon kezd fajni mellem derekem stb .. de van hogy mar egy hetre elöre jelzi ..

Semmi értelme nincs de tudom hogy ö szerette volna..es ugyereztem hogy belemegyek a jatekba.. de aztan észbe kaptam hogy nem szabad..ha szereti ket ember egymast elöfordulhatnak ilyenek véleményem szerint..kedves.. válaszolo:)..és még mindig nem 15-17..remélem kérdésedre eleg választ kaptál..


Köszönöm a normális válaszokat Ovszert sajnos nem birjuk ö se én se :S

Remélem azért semmi baj nincs..ha nem jönne meg megcsainlom a tesztet :S:(

2009. dec. 22. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:

A foggátló miatt akár ki is maradhat szerintem, a hideg kövön mindenesetre ne nagyon mászkálj, mert ha úgy felfázol, akkor meddő is lehetsz tőle.


Ismerek olyanokat, akik így estek teherbe. Voltak akiknek a 3. alkalommal, voltak akiknek egy év után sikerült be a baba. Én ezt nem tudnám bevállalni, mert most még nem akarok gyereket. Ha Te be tudod, akkor így is "védekezhettek". Amennyiben nem lesz probléma, ha esetleg becsúszik én is így fogok.


Amennyiben probléma és az óvszert nem bírod, szerintem védekezzetek mással. Pl.: hüvelygyűrű, parmatex készítmények(megszakítsossal egybekötve), pesszárium.. hasonlók.Meg lehet ezt oldani.

2009. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jah és még valami, (utolsó vagyok) nem tudom tudod -e, de az aktust követő 2 hét után érdemes megcsinálni a tesztet. Szóval ha 27-28-án tesztelsz, az nem mutatja majd ki, ha esetleg a maitól terhes lennél.


De végülis nem volt olyan sokáig Benned, talán nem lesz gond. Azért rizikós, mert kb a ciklusod felénél volt a "játékotok". Ami a nőknél általában a legtermékenyebb időszak. Ha jól számoltam a 12 nap voltatok együtt és Neked 13-14 nap körül lehet a peteérésed, ha a nők átlagát nézzük.

Ilyenkor főleg nem tanácsos megszakításosan védekezni. A spermák 2-3 napig nem pusztulnak el a szervezetedben..ráadásul pár napot csúszhat is egy peteérés. Reméljük, hogy a foggátló miatt Neked még nem volt, vagy nem akkor van, mint a legtöbb nőnek.

2009. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a menszeszem meg egy hetes szokott lenni ha ez szamit valamit :S

ami meg erdekel hogy mi lehet ez a barnás valami ami folyásba/ válladékba van nekem :S

ugy olvastam terheseg jele nem ééppen :S

2009. dec. 22. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Sya figyi lehetsz terhes,de az a kis vér darab meg barnás váladék az lehet menszesz is csak fel vagy fázva.Nekem is volt sokszor.De no para csinálj tesztet van olyan ami a 3 napos terhességet is kimutatja.Minden jót.
2009. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó, 3 napos terhességet, de a beágyazódás után. ugyh azt is 2 hét után kell elvégezni.
2009. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!