Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás egybe eshet a...

A beágyazódás egybe eshet a menstruáció kezdetének idejével, ami kb.13. nap? A beágyazódáskor is van rosszkedv, levertség hangulatváltozás? Nálatok hogy zajlott?

Figyelt kérdés

meg lehet különböztetni a mensest a beágyazódástól?


szerintem sok nő reménykedik benne, hogy nem a menses jött meg, hanem beágyazódás történt, és az nem vérzés, hanem a beágyazódás pecsételő vérzése. én most pont igy vagyok.


13. napon jött egy heves görcs, volt pisiléskor vérzés, de azóta a betétem nem véres, a görcs hirtelen abbamaradt, a hőmérsékletem viszont 37 fok, és ráz a hideg. Amit még észrevettem, hogy nagyon zaklatott lettem lelkileg, összezuhantam, negativ gondolatok törtek rám, világvége hangulatom lett. beágyazódáskor is lehet ilyen hangulati hullám? vagy csak pszichésen van ez, hogy bedepiztem, hogy mégse lett baba?


tapasztalatok, tanácsok? irjatok légyszi!!! fontos.



2014. máj. 19. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan meg sem érzik, hogy terhesek, csak nem jön meg. Sok tünet ugyanolyan mint amikor meg fog jönni. Mikor már pozitívat teszteltem utána több napig megfog jönni érzésem volt.

Viszont puffadtam már nagyon korán, minen nap nagyon nagyon, nagyjából a beágyazódástól lehetett, bár nem annak hittem inkább kajának :) a teszt után esett le hogy az bizony a baba miatt volt.

Talán jobban idegesítettek a hülyeségek :) de ez is lehet mensturáció előtt.

Szóval ne figyelgesd magad annyi mindentől lehet akár a hőemelkedésed is lehet megfáztál?

Mondjuk ha a hőd nem esett még le ha hőmérőzől akkor az jó jel.

2014. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
A beágyazódás napokig tart. Elvileg ha középidőben estél teherbe tehát 13. nappal ez előtt akkor 5-7 napig a megtermékenyített petesejt a petevezetékből a méhbe vándorólt. Majd újabb 5-7 napig befészkelte magát a méhnyálkahártyába. Miközben befészkeli magát lehetnek barnázások picike vérzések mert a hajszál erek elpattanak. Ha nem középidőben estél teherbe akkor ez tolódhat. Világ vége hangulatod azért van mert kétségbe estél, hogy már megint meg fog jönni. De ha meg is jön akkor majd jön a baba következő hónapban vagy utána. 3 évet vártam, légy türelmes és jönni fog a baba. Menj ki a levegőre sétálni, nézz meg egy filmet, vacsorázzatok egyet a pároddal, találkozz a barátnőiddel vagy bár mi ami elvonja a figyelmedet és pozitív kedvet csinál.
2014. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok nő valóban nem érzi meg a beágyazódást sem. Én pl. nyugodtan nyaraltam 7000km-re az európai orvoslástól 1 hónapig, mire hazaértem, feltűnt, hogy nem jött meg.

(előtte nem foganhatott, mert nem voltunk egy kontinensen)


Nem voltam felpuffadva, nem véreztem, minden nap együtt voltunk az egy hónap alatt, volt, hogy többször is, így azt sem tudtam, melyik alkalommal fogant a bébi.


Amcsiban voltunk, így nagyok sokat híztam az egy hónap alatt, nem tudni, hogy a baba miatt-e (mert a pasim is disznóként tért haza velem:D). Ráadásul mandulagyulladásom is volt az utolsó héten, szóval nem értem rá figyelni magamat.


Az biztos, hogy nincs hangulatváltozás a beágyazódáskor, az utolsó bekezdésed szimpla átverés az elmédben. Mint, ha pl. menzesz alatt nem otthon vergődik az ember, hanem bevesz és gyógyszert és dolgozik, valahogy gyorsabbak azok a napok is.


Ha hőemelkedésed van, akkor nyugodtan lehet ez egy kis influ/nátha, mert most mindenki meg van fázva. Ne csodáld ebben a változékony időjárásban!

2014. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy megfogan, azt érzem, de nem marad meg? progeszteron hiány vagy valami miatt.
2014. máj. 19. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, bármi lehet, ha téged az megnyugtat és könnyebben próbálkoztok majd tovább.:)


Azt bizonygatjuk neked, hogy nem, nem lehet érezni. Te érezted. A nővérem pl. bizonygatta a dokijának, hogy 6 hetesen érezte mozogni a babát, majd lehülyézte az orvost, mert az nem gyengén elmosolyodott ennek hallatán.


Szerintem tényleg influenzás vagy, attól lehet egy szép kis felfázás is, attól még jöhet belőled vér. Én a helyedben egy urológushoz elmennék.:)

2014. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne figyelgesd magad ennyire, attól nem leszel terhes, hogy figyelgeted. Most nagyon sok mindent észre fogsz venni magadon ami amúgy is volt mindig csak most majd a babára fogod vagy beágyazódásra akármire. Ezeken nem lehet megérezni.

Ha meglehetne akkor nem kéne tesztelni, mert mindenki tudná mi a helyzet.

Vannak korai terhes tünetek akár ingerlékenység, mellfeszülés, puffadás, de ez menstruáció előtt is lehet. Sőt azért mert esetleg valamelyik nem volt még attól lehet hogy most már az is lesz mensturáció előtt.

Nekem most mensturáció előtt sokat szúrkált az alhasam, többször éreztem hogy meg fog jönni és nem jött csak kb egy hétre rá, aztán nagyon nagyon fájt a mellem, ami szokott de most valahogy jobban éreztem. És most mensturáltam tök ugyanannyira mint mindig.

Akkor leszel terhes amikor ezeket a tüneteket nem figyeled, sőt tényleg csak élsz és élvezitek hogy együtt lehettek.

A hőemelkedés bármi lehet, akár egy kis meghűlés. A terhesség nem jár lázzal, hőemelkedésel. Az ébredési hőd magasabb ha terhes lettél, de nem hőemelkedés.

2014. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en hangulatom is olyan, mint a tied, mert en is nagyon szeretnem mar ha jonne a baba, es mar mindent bekepzelek csak. Negativak nekem is a gondolataim es van h. a semmiert is sirok.
2014. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én már lejöttem a témáról. mindent megteszünk amit lehet, és bizok benne, hogy egyszer sikerülni fog. elkezdtem azon dolgozni, hogy minden negativat kiirtsak magamból. meditációt hallgatok, vettem pozitiv gondolati naplót, szedek vitaminokat, és szexelünk. nem akarok rágörcsölni. ha jön, akkor úgyis jönni fog előbb vagy utóbb.
2014. aug. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!