Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett ihatok...

Fogamzásgátló mellett ihatok teát?

Figyelt kérdés
20 kilótól szeretnék megszabadulni, 3 gyerekes anyuka vagyok, nem tervezünk több babát. Nos arra gondoltam hogy iszom ezeket a salaktalanító teákat jövő héttöl. Viszont eszembe jutott, hogy a gyogyszer mellett nem lehet hasmenésem, mert nem hat. Tehát akkor nem ihatom a teákat, mert terhes leszek?
2014. júl. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne idd mert ha hasmenésed lesz,nem fog felszívódni a tabletta,és nem eshetsz teherbe.

Vagy keress más hormonális fog.gátlót ami nem a beleken keresztül szívódik fel pl.hüvelygyűrű

2014. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vadmargit válasza:
Attól is függ hogy mikor kezdted el az utólsó gyerkőc után a gyógyszert?nekem még nincs gyermekem,kb 5 éve hogy folyamatosan szedek fogamzásgátlót,de volt hogy 3 napig sem vettem be a tablettát,vagy reggel is meg este is bevettem hogy visszapótoljam..szóval mondhatjuk hogy elég rendszertelenül szedtem,sokszor ittam én is ilyen tisztító teákat,kapszulában is szedtem Szűzteát..nos aki ismeri ezeket azoknak van hashajó hatásuk..én nem lettem terhes eddig..De ha biztosra szeretnétek menni a pároddal vedd hozzá a "hőmérős módszert" és kerüljétek a ciklus közepén az együttlétet azt a 3-4 napos intervallumot..
2014. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!