Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy működik az ovu teszt?...

Hogy működik az ovu teszt? Mindent szeretnék tudni róla! : )

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, hát az ovuteszt. Nekem kb 28 naposak a ciklusaim. Elkezdek a 11. naptól kezdve tesztelni. Délután 6-kor tesztelek minden nap, előtte már négy után nem iszok és eszek semmit sem, pisilni sem megyek. Az ovuteszt akkor pozitív, ha a második csík ugyanolyan erős vagy erősebb mint a kontroll csík. Coraxot használtam, sajnos nem voltam biztos benne, hogy most pozi-e, a csík erőssége soha sem győzőtt meg... Így áttértem digitálisra, amin egy mosolygós fejecske mutatja, hogy közeleg a peteérésem. Szóval ha pozitív, akkor elvileg az első negatív napon van a peteérésed. Azt írják, hogy a pozitív teszt után 24-48 órában szexelni kell. Nekem 13-14 nap szokott pozitív lenni, utána negatív. Mi ilyenkor a pozi napon és a negatív napon is próbálkozunk. Eddig 2 hónap ment le, pozi volt a teszt, terhesség nuku... De azért próbálkozom tovább...
2014. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!