Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam egy csomó helyen,...

Olvastam egy csomó helyen, hogy a cickafark teát terhesség alatt nem lehet inni?

Figyelt kérdés
Miért nem árthat a babának,hanyadik naptól kell inni? Closti-val eggyütt fogyasztható?
2010. jan. 7. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a görbém és kíváncsi lennék egy dologra,mint látszik megjött 1-jén de a hőm alig ment lejebb pedig ilyenkor általában 36,4 körül mozog,lehet,hogy hülyeséget csináltam lehet,hogy terhes vagyok.Azért fontos mert első clostis hónapom 3. napja és a teát is iszom.

2010. jan. 7. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség szóba jöhet, akkor tesztelj.


Hogy miért nem lehet cickafarkot inni terhesség alatt, azt nem tudom. De elég sok gyógynövény van, amivel csínján kell bánni ilyenkor, és ez is köztük van.

2010. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy vérböséget okoz. Persze lehet, hogy nem ezért.
2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, vetélést okozhat.
2010. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra én. Ovulációig lehet inni, utána a palástfű teát kell.
2010. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!