Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtétek e már a Clostilbegyt...

Szedtétek e már a Clostilbegyt tablettát? Használt, sikerült könnyebben teherbe esni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez azért nehéz kérdés, mert attól függ, hogy kinek milyen problémája van, mert nem mindenre megoldás a closti, bár ahogy tapasztaltam a nem igazán hozzáértő orvosok szívesen alkalmazzák vizsgálat helyett. Velem is ez történt szedtem clostit, volt peteérésem több is mégsem estem teherbe, amíg egy másik orvos ki nem derített, hogy mi a bajom (inzulinrezisztencia) arra szedtem gyógyszert, 1 hónap alatt helyreállt, és closti nélkül terhes lettem. Tehát nekem nem erre volt szükségem, és lett tőle egy cisztám is. Úgyhogy ha van valami más probléma is, akkor hiába szeded, annak jó akinek peteérési problémái vannak, nekem nem volt mégis ezt írta a korábbi orvosom fel, persze neki így egyszerűbb volt.

2010. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem, baba nem lett, de szép nagy tüszőim lettek tőle. Nekem alacsony volt progeszteron szintem, nem volt peteérésem (legalábbis a vizsgált hónapban).
2010. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem az első hónapban baba lett, de sajnos elment. Egy hónap kihagyás, újra closti és sikerült! 31 hetes kismama vagyok! Mondjuk én pé napjától ittam naponta fél liter palástfű teát is.
2010. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

PCOS miatt szedtem 1 hónapig, a következő (mentes) hónapban teherbe estem.

Üdv: 3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azért kaptam Clostyt, mert nem volt peteérésem. De semmit nem csinált a 3 hónap alatt, amíg szedtem.

2010. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat!Nekem van pete érésem,de így sincs baba.Ezért kaptam HÁTHA!
2010. jan. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!