Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "minjártmegjön" érzés erős...

A "minjártmegjön" érzés erős vagy éppen-hogy-csak görcsöket jelet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán görcsökre gondoltok, vagy csak olyan tompa-"érzem a hasam" érzésre?
2014. júl. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki azt ért alatta, amit érez mielőtt megjön neki.
2014. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem brutál erős görcsök, az első terhességnél el se tudtam képzelni, hogy terhes vagyok, csak rohangáltam betétekkel a wc-re, hogy na, most már tuti ömlik. A harmadiknál már rutinos voltam, tudtam, hogy ha ennyire erős a mindjárt megjön görcs, akkor ott baba van :)
2014. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi első a segítségedet, ezt kárvolt leírnod :P
2014. júl. 10. 10:18
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Köszönöm szépen, sokat segítettél!

2014. júl. 10. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor terhes lettem a pozitív teszt után éreztem a mindjárt megjön érzést. Ez pontosan olyan volt, mint mikor tényleg megjön, semmivel sem volt másabb. Kicsit úgy voltam vele, hamar teszteltem, mert amúgy halvány volt a pozitív teszt. Ez az érzés 2 napig is tartott. Aztán teljesen elmúlt többet nem jött vissza.

Görcsnek nem mondanám, mert ha már görcsölök, akkor már megjött, de tudod minenkinek más, nekem így volt.

2014. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!