Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna meg jönni pontos30 napos a mensim nem vagyok görcsölős tipus de3 napja rettentően görcsölök a mellemen észre vettem az erek sötétebbek és a mell udvaron fehér pattanás szerű pöttyök jelentek meg ezzel együtt érzékeny lett . Utalhat terhességre???
2014. júl. 10. 13:35
 1/5 anonim válasza:
Nincs kizárva de a terhességnek több jel van (hányinger,szédülés,) vegyél terhességi tesztet!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött. Görcsöltem szombat óta, és feltűnt hogy látszanam az erek a mellemen meg a bimbó bebarnult de középen olyan fehéres (nekem a pöttyök előtte is voltak). Hétfőn nem jött meg és ma teszteltem egy pozitívat. Hihetetlen. Várj pár napot és teszt. Nekem pár napig volt alhasi fájdalom meg görcsölgetés, ma már szinte semmi. Csak néha fájdogálok.
2014. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem pozitívat mutat pár napot várjak a tesztel vagy holnap reggel korai lenne?
2014. júl. 10. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én három napot vártam és most délben teszteltem úgy hogy egész délelőtt ittam és így is pozi szóval ha reggel csinálod akkor amikor koncentraltabb a hcg akkor már holnap is csinálhatod. Elvileg azt mondják ha nem jön meg akkor már tesztelhetsz.
2014. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várok még egy napot és teszt köszi a válaszokat ;)
2014. júl. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!