Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egerben a kórházban, hogy...

Egerben a kórházban, hogy zajlik az átjárhatósági vizsgálat (Hsg)?

Figyelt kérdés
Nem kaptam beutalót, csak a leletet adta a doki hogy javasolja a hsg elvégzést. Azt mondta menjek be a kórházba 2. emeleten a nőgyógyászati ambulanciára és kérjek időpontot az átjárhatóságira. Akkor most ezt majd nekem egy számomra idegen orvos fogja csinálni... Másnak is így volt? Sokára adnak időpontot? Aznap már haza lehet jönni? Minden érdekel! Köszi szépen. ja és nagyon be vagyok parázva :(

2014. júl. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jobban jársz, ha elmész magán dokihoz! Én tuti nem engedném,hogy idegen doki végezze el. Én is Egerbe voltam. A magán dokim egyből adott időpontot. Mondjuk én akkor egyből kértem, altatást. Nem kellett egy fityinget sem fizetnem ,mert a kórházba történt. Nem kell félni. 10perc alatt megvizsgál :-) ha mész a kórházba akkor a táskába pakolj hálóruhát (ne pizsama) ,tisztasági betétet, tiszta bugyit, papucsot.

Én kb.3órát aludtam a vizsgálat utan. :-D mikor felébredtem még pihiztem,mert vártam a páromat :-) szédültem,hányingerem volt,de az altatás miatt volt! Jah és a legfontosabb ne EGYEDÜL indulj haza.

2014. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem egri vagyok, hanem kövesdi és azt itteni doki (aki egyébként egri) mondta hogy menjek be a kórházba és kérjek erre időpontot. Tehát nem ő csinálja csak egy javaslatot adott rá hogy menjek el, még beutalót se. Itt egy magán doki van de ő nem csinál ilyet. Ki volt neked a dokid? Köszi előre is.
2014. júl. 10. 20:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam egy régi fórumon hogy egerben altatnak vagyis bódítanak hsg-nél. Ez igaz? mert te írtad hogy kérted az altatást, rendes altatás volt?
2014. júl. 11. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen van, lehet kerni.


Magan dokim Egerbe Dr. Varga Zsolt.

Keress egy magandokit mutasd meg az edfugi papirjaidat es o megmondja mit csinalj, hova menjel es o fog megvizsgalni mindig nem mas doki.

De latom ujbol feltetted a kerdes csak maskeppen :)

2014. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen feltettem :) Varga Zsoltot ismerem, ő rendel kövesden is mert én kövesdi vagyok, csak én a Tárczy doktorhoz járok aki mellette rendel. Lehet elmegyek az sztk-s rendelésére, de mit fog szólni hogy a másik mellette rendelő doki által kapott leleteket kapom...gondolom ha nem a magán rendelésére megyek, akkor nem ő csinálná a Hsg-t. Jól gondolom hogy csak akkor ha a magán rendelésére megyek?

Jó doki egyébként? itt sokan rossz véleménnyel vannak róla, én nem voltam még nála.

2014. júl. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!