Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt mégis tanácstala...

Negatív teszt mégis tanácstalan vagyok. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kerdesem lenne hogy junius 12-16 volt meg a menstruaciom. A baratommal azon a heten 16-22ig majdnem napi szinten egyutt voltunk. Ebben a honapban nem ereztem a peteerest pedig mindig szoktam. Lassan megkellene jonni-e de nem feszul a mellem se. Pedig menstruacio elott mindig feszul a mellem. Csinaltam kedden egy x epil es egy predicator early tesztet. Mindketto negativ. Velemenyek ? Lehet terhesseg ebbol? Illetve minden nonek szokott feszulni menstruacio elott a melle ? Illrtve lehetseges hogy ebben a honapban kimaradt a peteeresem?


2014. júl. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs terhessegi tuneted,es meg a menstruacio sem kessik,sztem nem vagy terhes.... majd csak akkor gondoljj terhesegre ha legalabb 1 terhesegi tunet jelentkezne!!!en is szoktam erezni hogy mikor van pete etesem,special most nem eteztem es nekem sem volt most mensyruacio elott mellfeszules.... valo szinu nem vettuk eszre a peteerest, terheseg jele visszont pont az hogy erzekeny feszulo mell!!!nagyon szetetnel bavat kerdezo??
2014. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs tervben a baba. A feszulo mell nekem mindig azt jelezte hogy meg fog jonni. De most semmi.
2014. júl. 10. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
En is igu voltam vele mindig...de most utolag nem volt elo jele a mensttuacionak....jah es ugy jott meg hogy eszre sem vettem:-)sztem te is igy leszel most
2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve egy x epli tesztnek mar mutatnia kell pontos eredmenyt. Nem? Tobbiek?
2014. júl. 10. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
X-epil nekem negatív volt és 5 hetes terhes voltam. Clear blue... Az biztos.. ;) :)
2014. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és az, hogy nincs terhességi tüneted, az teljesen normális, a fiamnál nekem sem volt csak kb a 7. héttől. Sokan bebeszélik ám maguknak, hogy úúúristen szétfeszül a mellem, aluszékony vagyok, hányingerem van, aztán rá 3 napra megjön nekik. (Félreértés ne essék, drukkolok mindenkinek, hogy babás legyen)

Nekem a 2. babánál teszt előtt volt annyi, hogy erőset ettem volna, de nem gondoltam semmire, csak óóó de finom.. :)

2014. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!