Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki hallott már a Mastodin...

Valaki hallott már a Mastodin cseppről? Tényleg segit a gyerekvállalásban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem segített :( Kicsit magas prolaktinra és pecsételő vérzésre ajánlotta a nődokim, sajnos több hónapnyi szedés után sem segített kicsit sem :(
2014. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem segítgett.
2014. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy baratnomnek ez segitett abban, hogy a tobb honapra is kimarado menstruacioja ujra megjojjon es rendszeres legyen.

Termeszetesen mellette lehet mas is kozrejatszott (lelki stabilutas stb.)

De egy probat meger, foleg ha hiszel benne es ennek menten egeszsegesebb eletmodot elsz. Az ilyen kuraknak azonban kb. ket honap eselyt kell adni es azalatt pontosan betartani a szedesi eloirasokat kulonben el se kezdd. Egy biztos: artani nem fog.

2014. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors vàlaszokat.Hogy kell szedni? Mi ajànlott?Most megyek haza magyarorszàgra es be szeretnèm szerezni.
2014. júl. 11. 10:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mastodynon.

Nekem nem segített a kicsit magas prolaktinomon és a pecsételő vérzésen. Szóval nem jött be, pedig rendesen betartottam a 3 havi kúrát. Azt javaslom, ha problémád van, menj vele szakemberhez, az ilyen és ehhez hasonló készítményekkel csak időt pazarolsz. Pedig én tényleg pozitívan álltam hozzá.

2014. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem segített. A kicsit magas prolaktinból csinált nagyon magasat, baba persze sehol.
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem, hogy kell szedni. Ez egy homeopátiás csepp, mellettr sok mindent be kell tartani ugyanúgy mint a többi homeós szereknél. Pl. nem lehet fém kanállal fogyasztani, nem lehet erős kávét inni míg szeded stb.

Nekem mindezen dolgok betartása mellett sem segített. De egy próbát megér!

2014. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ugy làtom nem igazàn vannak jo illetve hasznos vèlemènyetek rola.Van aki tud ajànlani valami mas keszitmenyt ami jo lehet ? Tapasztalatok alapjan.
2014. júl. 12. 01:36
 9/19 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szerek erős hittel és némi életmód változtatással "hatnak". Annál még az is többet ér, ha bedobsz egy felest kipróbáltok valami új figurát! Ha régóta nem jön össze, inkább keressetek meg egy szakembert vagy intézetet, legelőször is egy komoly vizsgálat, hogy mi lehet az oka!
2014. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Aviva tornát, illetve női jógát, vagy öt tibeti jógát ajánlom.

És a gyorsan felszívódó szénhidrátok teljes elhagyását, nagyon bekavarnak a hormonháztartásba (is).

Avivát beütöd google-ba, fogsz róla infót találni.

2014. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!