Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van a dologban vagy...

Baba van a dologban vagy valami mas?

Figyelt kérdés
Ha elveteltem 1 hete ( nem tudtam hogy van baba csak amikor elment ) azóta hangulatingadozasaim vannak es hanyingerem. Lehet hogy ikrek voltak es csak egy ment el de a masik ott van ? Lehet hogy hulye kerdes de lehetseges ez ? Vagy csak a veteles okozza ?
2014. júl. 11. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál??ha nem ideje lenne elmenni. Nem vagyunk orvosok hülyeséget meg seni nem akar mondani!Az is lehet hogy a hormonok okozák kitudja...
2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hcg meg dolgozik egy ket napig aztan szepen kiurul gyakori veteles utan a terhestunetek megmaradasa..viszont baratnőmnek ikrek voltak egyik elment neki de csak barnazas kisereteben..ez eleg ritka nem akarlak hitegetni,az orvos nem is gondolta,h az egyik megmaradhatott..orvoshoz kell menned ha vmit akarsz tudni..
2014. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De fura, hogy ez felmerült benned, eszembe se jutna:)


nekem is volt vetélésem, és a tüneteim utána is megmaradtak hetekig, pl. a puffadás, hányinger, szédülés, ilyenek.

2014. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha továbbra sem múlik el, mindenképp menj el orvoshoz saját magad megnyugvása érdekében.
2014. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hangulatingadozás az nem lehet, hogy az elvesztett baba miatt van?
2014. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!