Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsi jó (magán) nőgyógyászt...

Zabmester kérdése:

Pécsi jó (magán) nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Négy hónapja próbálkozunk sikertelenül a második babával, tudom, hogy ez nem sok idő, de egyre inkább azt érzem, hogy valami nincs rendben, viszont a TB-s orvos nem csinál semmit, csak ha már egy éve sikertelenül próbálkozunk. Mondjuk nem is értem, ha nem mondanám, hogy babát szeretnénk, akkor megvizsgálna vajon? Mert ha ezt kimondom, akkor rögtön elküld, hogy á, még egy éve sem próbálkoznak, ezzel nem érdemes foglalkozni.

Most azt gondoltam, elmegyek magán dokihoz, ha fizetek, akkor már azért csak foglalkoznak velem érdemben, nem? Tudnátok valakit ajánlani? Sosem voltam még maszek nőgyógyásznál, úgyhogy nem tudom, kihez lenne érdemes menni.


2014. júl. 12. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Közben akit találtam: Dr. Kerner Gábor - róla esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata?

Próbálok keresgélni, de nagyon nem mindegy a rendelési idő sem, és azért az árban is van egy határ. Pl. megnéztem a DaVinci-t is, de ott három orvosból kettő csak délelőtt van, munkaidőben, ami nekem kapásból nem jó, másrészt azért egy sima vizsgálat 15 ezer, erre azt kell mondjam, hogy na nemár.

Szóval egyelőre Dr. Kerner Gábort találtam, akinél az ár is elfogadható, és a rendelési idő is megfelelő, úgyhogy reménykedem, hogy róla tudtok pozitívakat mondani :)

2014. júl. 12. 19:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szívből ajánlom az én doktornőmet, Bálint Írisz Boglárkát. Csütörtökönként van a magánrendelése du. Alapos, lelkiismeretes és nagyon kedves, közepes árfekvéssel.

Kerner dokiról sok jót hallottam én is, de úgy tudom ha nála is akarsz majd szülni, azt Pécsen nem tudod, csak Szigetváron. Pécsen még nagyon jó a Várnagy Ákos, ő meddőségi kezelésekben is profi, ha arra lesz szükséged.

2014. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, rá is kerestem Bálint Írisz Boglárkára, viszont annyi össze-vissza infót találtam most hirtelen a neten, gondolom ezer éve nem frissített oldalakról, hogy végképp fogalmam sincs, hogy őt hol fogom tudni elérni. Azt már látom, hogy a Da Vinci-ben pénteken rendel, ezen kívül egyik oldal szerint a Rákóczi úton, másik szerint a Málics Ottó utcában (arról nem is tudom, hogy hol lehet). Tudnál egy linket küldeni esetleg, ahol megtalálom a valódi rendelési helyet és időt, illetve egy számot, amin időpontot lehet kérni? Neten valahogy bármit képes vagyok megtalálni, csak és kizárólag az orvosokat nem :)
2014. júl. 14. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem Bálint Írisz Boglárkát, de a Málics Ottó utcában a DaVinci Klinika van.
2014. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr.Várnagy Ákos.. :)
2014. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!