Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a természetgyógyás...

Szerintetek a természetgyógyász tud segíteni a teherbe esésben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van közöttetek olyan kismama, aki természetgyógyász segítségével esett teherbe? Én még soha életemben nem voltam, de tanácsolták többen is. Mit csinál a természetgyógyász, hogy sikerül a gyermekáldás? Sok olyan kismamáról hallottam, hogy igaz-e vagy sem, azt nem tudom, de nekik természetgyógyász segítségével sikerült a baba. Mennyibe kerül, és meddig kell járni, kérem aki tudja írja le nekem! Köszönöm:)
2010. jan. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem voltam még, de többen mondták nekem, hogy nézzem meg ezt az oldalt, mert ők teherbe estek az "öregúr segítségével".

[link]

Én azt mondom ebben is lehet igazság, tök természetes anyagok. Lehet neki írni is, vagy felhívni. Sok sikert!

2010. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Persze, hogy segíthet!

Mi már évek óta próbálkozunk, orvosilag minden rendben, tehát más módszert kelett választanom. Úgyhogy én most éppen természetgyógyászhoz járok!

Nagyon sok féle gyógymód van, ez mindenkinél más lehet. Pl. akkupunktúra, masszázs, gyógyteák, stb,stb.

Az is mindenkinél más hogy mennyi ideig tart a kezelés. Nekem van olyan ismerősöm, akinek így sikerült, és biztos vagyok benne, hogy nekünk is összejön.

Keress a lakóhelyedhez közel egy "igazi" term.gyógyászt, és majd ő megmondja hogy a te esetedben mi a megoldás.

2010. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!