Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség lekorábbi...

Mik a terhesség lekorábbi tünetei? A mensi elmaradása előtt esetleg észlelhetők tünetek? Ha igen mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Nekem mensi előtt is fájnak a melleim, megduzzadnak, tehát ez nálam nem lehet jel.
2008. aug. 3. 14:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Haspuffadás,gyakori pisilés,hőemelkedés(magasabb az átlagosnál),pl.savas íz a szájban, mindjárt megjön érzés (de am.semmi)
2008. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A haspuffadás, gyakori vizelés és az ehhez hasonló dolgok lehetnek viszont betegség jelei is. Szal ezek a jelek nem utalnak 100%-ban terhességre.
2008. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha le is pontoztok: mindent osszevetve, tulajdonkeppen semmi.
2008. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ez kinek az valakinek semmi. Ha nagyon vágysz rá előfordulhat hogy csak beképzeled magadnak, de a leírtak alapján minden esélyed megvan a babára. Pár nap múlva tesztelj, ne keseredj el ha most mégsem sikerült, hamarosan biztos meg lesz. :) Sok sikert nektek!
2008. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából én avval értenék egyet aki azt irta h semmi,mert a mensi elmaradása az első jel. de én például (aki szoptatok) nincs mensim nem tudom hogy venném észre ha terhes lennék. áh...ez egy jó kérdés mindjárt ki is írom.
2008. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!