Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ teszt.. Attol meg...

Negativ teszt.. Attol meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kesik ket napja, altalaban nem szokott. Volt mindjart megjon erzes, ami nagyjabol elmult, de neha neha visszajon. Tegnap elott csinaltaam x-epil tesztet este, ma reggel hcg-line nevu tesztet. Mindketto negativ. Kozepidoben is voltunk egyutt. A melleim megnottek egyik naprol a masikra es ha hozzaerek faj is. Ilyenkor mi van? Koszonom :-) :-) :-)

2014. júl. 18. 10:21
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
+vá* :DD
2014. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó, legyen:D: először is megszakításosan voltunk együtt, pontosabban a felétől húztunk óvszert (igaz, ezt mind 1 nappal a peteérésem előtt, és annak a napján még egyszer, aztán 10 nap múlva barnás pici pecsételés, de aznap is együtt voltunk a fent említett módszerrel, tehát akár ovuláció volt, akár beágyazódás, itt még minden mehetett volna is, ha az előváladékban van elég sperma), aztán megjött a menstruációm (nem volt erős, de máskor sem az, viszont majdnem 1 héttel korábban jött meg, ami eddig sosem volt jellemző), aztán csináltam tesztet, rögtön, mikor elmúlogatófélben volt, első teszt pozitív, de csak 15 perc után (viszont határozott), utána fél óra múlva másik fajta teszt negatív), rá két napra, tegnapelőtt meg újra egy délelőtti teszt a hétfői negatívból szintén negatív (na de nem a reggeli elsőből, meg különben is még csak ma kéne legkorábban, hogy normál esetben megjöjjön, ha a korábbi ciklust nézzük).


A zárójelen kívűl a tények, a zárójelen belül a ,,de" olvasható:D (ja és persze ismeretlen eredetű, erősödő émelygésem van, ma reggel már erre keltem, és a hasam is sszevissza szúrkál, hol itt, hol ott, hol az egész alhasam).


Az egyetlen bíztató dolog, hogy a háziorvos ma azt mondta, hogy még így is lehetek terhes:D

2014. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ha nézed a gyakorin a kérdéseket, akkor ne furcsáld, ha azt érzed a fentebbi válaszom elolvasása után, hogy ,,ezt mintha már olvastam volna valahol":D


Egyébként a babát hivatalosan csak későbbre terveznénk, de nem bánnánk, ha előbb jönne, ezért nem figyeltünk annyira a védekezésre.

2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Hűha :D hát én szurkolok nagyon! :)) még nekem 4 nap, de már alig bírom ki :D
2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, nehéz is kibírni, tesztelni meg ugye semmi értelme. Nekem még mielőtt megjött lett egy olyan, ami akár egy időn túli pozitív is lehetett, mert persze nem bírtam ki, számolgattam, 12..13..14. dpo, ó akkor már lehet:D Ja még azelőtt persze a 13.-on volt egy negatívom. Komolyan, mikor itt nézem, hogy milyen korán tesztelnek a babára vágyók, mosolygok, mert már ÉRTEM:D Itt most a józan ész nem segít, csak az önkontroll (csak még egy napot bírjak ki tesztelés nélkül). Ha ezt előre tudom, rendeltem volna 1,5 hete amazonon egy köteg olcsó tesztet. Most a hétfői pozi teszt tartja bennem a lelket:)


Szurkolok nagyon, hogy nektek összejöjjön. ha viszont nekem összejön, akkor az egy statisztikai hiba lesz:D

2014. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Én már teszteltem 2 napja, tudom felesleges volt, meg is bántam, de aj nem bírom :D Valakinek meg egy héttel hamarabb kimutatja.


Ha sikerül nektek, az végül is nem hiba hanem egy csoda. :P :D

2014. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Igen:D de tulajdonképpen van egy csomó megszakításosan fogant gyerek, illetve vannak sokan, akik véreznek az első vagy akár több hónap alatt, és olyan is van, hogy a tesztek nem mutatják:D Már csak a metszetbe kell esnem:D Különben találtam itt valakit, akinek megjött kb 1 héttel korábban, és a teszt csak 2 héttel rá mutatott pozitívat.


Böngésztem a kinek-mikor-lett-pozitív kérdéseket, és egy csomó embernek már 12-14.dpo-n mutatta (talán azért, mert volt baba:D). Na de ma, amit ott az elején linkeltem, neki 22 napot késett már, és a teszt még mindig nem mutatta.


Az sem segített amúgy, hogy tegnap megnéztem a Papás mamás c. filmet:D

2014. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

ó jó film? :DD


igazából mi csak most kezdtünk el próbálkozni, meg voltam orvosnál, és lehet hogy nehezebben sikerülne, mert kettőzött méhem van. :(

2014. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Na szepen osszegyultunk csajok:-) nekem is volt szurkalas, mondjuk ugy a 6. napon az egyuttlet utan... eleg fura... mi most beszeltuk meg pont az elozo peteeresemnel h johet a babus:-) az elozo mensim se volt mondjuk mi tul eros..... de utana voltam az orvosnal es azt mondta mimden gyonyoru :-D szurkoljunk mindenkinek :-)
2014. júl. 18. 16:06
 20/44 anonim ***** válasza:

Hát nem kifejezetten, inkább olyan aranyos filmnek mondanám:)


Azt olvastam, hogy a kettőzött méh a teherbeesést nem befolyásolja, hanem majd a terhesség alatt kell figyelni. Biztos összefog jönni!

2014. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!