Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ teszt.. Attol meg...

Negativ teszt.. Attol meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kesik ket napja, altalaban nem szokott. Volt mindjart megjon erzes, ami nagyjabol elmult, de neha neha visszajon. Tegnap elott csinaltaam x-epil tesztet este, ma reggel hcg-line nevu tesztet. Mindketto negativ. Kozepidoben is voltunk egyutt. A melleim megnottek egyik naprol a masikra es ha hozzaerek faj is. Ilyenkor mi van? Koszonom :-) :-) :-)

2014. júl. 18. 10:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Neki is negatív volt:) : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Reggeli elsőből csináltad a 2. tesztet?

2014. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Igen a mait a reggeli elsobol csinaltam, de olyan hatarozottan es gyorsan lett negativ:-(
2014. júl. 18. 12:23
 3/44 anonim ***** válasza:
Akkor most vagy kb. a 14. dpo-n ugye? Lehet, hogy még gyenge a hcg szintje a szervezetedben, de a tünetek pms tünetek is lehetnek, szokott érzékeny lenni a melled? Én csinálnék pár nap múlva reggeli elsőből egy minimum 25-ös érzékenységű tesztet, mondjukaz x-epilt, arról elég jók a tapasztalatok.
2014. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Csak nekem még nem késik 4 nap addig :( nagyon szurkolok.
2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Most mar 16-17 kb, ott tartok most. Szokott fajni a mellem mensi elott is . De amikor most meg kellett volna jonnie, gorcsoltem mintha megjonne es elotte kezdett el fajni a mellem. 10percenkent rohantam a mosdoba h na most meg jott. A gorcsok elmultak, a mell maradt... ilyen meg soha nem volt. Mult honapba voltam dokinal uh-n is megnezett azt mondta minden ok:-)
2014. júl. 18. 14:51
 6/44 anonim ***** válasza:
én is ma elkezdtem görcsölni, csak nem értem miért amikor van még 4 napom. de nagyon úgy érzem hogy nem sikerült :(
2014. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Nyugi en ket napig gorcsoltem es semmi.... bar teszten sincs semmi :-D
2014. júl. 18. 14:57
 8/44 anonim ***** válasza:
ez nem valami biztató :D
2014. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
:D Lányok, ha leírnám, hogy nálam mi van, az még kevésbé lenne az:D Nade még bármiből lehet bármi, nem?:D
2014. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
na kíváncsi tettél :D
2014. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!