Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanem jött össze a baba (mert...

Hanem jött össze a baba (mert megjött, igaz, kb 1 héttel hamarabb, és nem erősen, de két nap vérzés, előtte-utána barnázás), létezik, hogy a tünetek ezután 4-5 nappal erősödnek?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy 10 napja émelygek, de ma reggel azt álmodtam, hogy hányok, és arra ébredtem, hogy hányingerem van, de nem hánytam.


Már vagy 10 napja az van, hogy éhes vagyok, eszek, de nem sokat, hányingerem lesz tőle, már az evés kb. felénél. 1 hétig fájtak a melleim, de az már pár napja elmúlt, miután megjött, csak nagy ritkán érzékenyek.


Két napja napközben felváltva szúrkált az alhasam, hol jobb, hol baloldalon, majd 1 órán keresztül a teljes sávban, ez is már a menzesz után volt. Háziorvosnál voltam, megnyomkodta a hasam, két ellentétes helyen fájt is most is az alhasam, mondta is, hogy fura. 2 napja teszteltem érzékeny teszttel, de nem reggeli elsőből, negatív.


A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy ha baba volt a dologban, viszont már nincs, akkor a hcg jelenléte erősödő tünteket produkál?



2014. júl. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne hcg a szervezetedben, mert volt babóca, akkor kimutatná a teszt is. Ha émelyegsz egy babótól, akkor is már mutatná a teszt. A mellfájdalom is maradt volna, vagy erősödik szerintem... sajnos be kell látnod, hogy valószínű ez nem babától van... :(
2014. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tényleg nem valószínű, hogy volt bármi is. Hétfőn reggeli elsőből volt egy egyértelműen pozitív tesztem, de utána csináltam egy másikat fél órával később és az hiába volt 10-es teszt, negatív volt, a szerdai szintén az utóbbi fajtából negatív. Csak furcsa volt ma hányingerrel ébredni, és az orvos sem értette, hogy mi van. Na mindegy, biztos csak bemagyarázom, hiszen nagyon kevés az esélye.
2014. júl. 18. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Mi lett vegul?
2014. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megjött, nem volt baba. Azóta rájöttem, hogy a legtöbb nőnél nincs beágyazódási vérzés, és nem éreznek tüneteket azelőtt, hogy a hcg már rendesen felerősödött volna a szervezetben, ami ugye minimum a 6. hét körül történik meg, és arra is, hogy a legtöbb esetben, ahogy végigolvasgattam a gyakoris kérdéseket, ha valaki ennyire figyelte a tüneteket, azok általában csak PMS tünetek voltak, ritka volt, hogy volt baba.


Azóta viszont nagyon pontos, 28 napos ciklusaim vannak (előtte mindig ingadozott), illetve az ovulációt érezni szoktam. Élesben csak jövőre állunk rá a babaprojektre, jobban odafigyelünk a védekezésre, hogy ne kelljen ilyeneken agyalnom, mint mikor ezta kérdést feltettem:)

2014. nov. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!