Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menstrualok, mindig...

Mikor menstrualok, mindig csak a jobb petefeszkemben erzem a gorcsoket. A balban soha. Ez jelentheti azt hogy a bal petefeszkem "nem mukodik jol" vagy a petevezetek el van zarodva?

Figyelt kérdés
Mar 1 eve nem jon a baba.
2014. júl. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a peteereskor szokott szurkalni a petefeszkem, menstruaciokor az alhasam. En el voltam zarodva mindket oldalon, megis volt szurkalas kozepido kornyeken.
2014. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem. nekem is el volt záródva mindkét oldalon, voltak görcseim mindkét oldalon.


ha egy éve nem jön a baba, voltatok már valamilyen kivizsgáláson?

2014. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem szinte soha nem volt bal oldalról szurkáló érzésem menzeszkor és most a lombik alatt mindkét oldal ugyanolyan jól működött, mindkét oldalról jött petesejt.
2014. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2:

Igen, mostanában kértem időpontot a Meddőségi Centrumba. Megyünk kivizsgáltatni magunkat.

2014. júl. 21. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de cikluskövetésen látszott, hogy felváltva érik a tüsző a 2 petefészekben, és mindkét petevezető jól átjárható volt.
2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!