Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött de mégis terhes lennék?

Megjött de mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
A menstruációm jelentkezett a szokott időben és 3 napig tartott. Az első és a harmadik nap kevés, a második napon özepes erősségű volt a vérzés. Már akkor is és azóta is gyakran rámtör a hányinger, a melleim sokszor fájnak, megduzzadnak.
2014. júl. 20. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy teszt többet mondana, mint mi? ;) Ha az lennél, örülnél?
2014. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben máskor nem ilyen szokott lenni a menzesed (hosszabb, erösebb vérzés), akkor lehet, hogy ez inkßabb beágyazódás volt
2014. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beágyazódás? Azt nem hinném, peteérés után 14 nappal? Igen, örülnék. 2 éve várunk rá. Lehet hogy reggel "ellövök" 1 tesztet :)
2014. júl. 20. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején ugyanígy volt, kiderült, hogy közvetlen az elözö menzesz után volt egy spontán peteérés.


De a peteéréskor is történhetett a megtermékenyítés, és 8-12 nap múlva akár a beágyazódás is megtörténhet.


Egy tesztet megér...


Drukkolok!

2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teszteltel?:)
2014. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogod elhinni...kiment a fejemből a reggeli 1. pisinél. Megcsinálom mostmár holnap.
2014. júl. 21. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Most már én is izgulok érted. :) Nekem is majdnem így volt meg 1-nap rendesen aztán pöttyök :) Nagyon szorítok neked :)
2014. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet ma reggel. Ennél negatívabb már nem is lehetne :((((
2014. júl. 22. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, nálam nagyon úgy néz ki, hogy nincs baba:( Volt pár összevissza tesztem is, de mostanra mind negatív, és a tüneteim is elmúltak. Azért drukkolok neked, mert volt már itt valaki így, és neki volt baba: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2014. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :) Én ma voltam dokinál és nekem sincsen baba azt mondta, hogy a pajzsmirigyem miatt szórakozik velem a mensim (túltengéssel kezelnek) Te vizsgáltattad már magad ezzel kapcsolatban. Nekünk sem jön össze 5 éve :(
2014. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!