Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás tabletta után, mekkora...

72 órás tabletta után, mekkora lehetőség van rá, hogy terhes maradok?

Figyelt kérdés

kb. 60 órára rá vettem be

Viszont én örülnék neki, csak a család többi része nem.



2014. júl. 21. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kicsi esély van rá. Én 18 éve maradtam terhes így, bár akkor még más gyógyszerek voltak.. De eleve az sem biztos, hogy alapból teherbe estél volna ugye. Úgyhogy bármennyire nehéz, most mást nem tehetsz, mint vársz. Kétesélyes, nyilván jóval kisebb, mintha nem vettél volna be semmit. Nyugi, kívánom a legjobbakat!
2014. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Őszintén, nagyon sokat gondolkodtam rajta. Pont ezért hogy nem biztos hogy terhes is leszek. De most valahogy bűntudatom van.

Mi lett a babáddal?

2014. júl. 21. 08:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Én az escapelle-t vettem be aktus után kb.8 órára, de terhes lettem!!!!ciklusom közepén történt a "baleset".
2014. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mint az utolso irta, ugyanigy voltam en is. Eszrevettem h kiszakadt a gumi, 24 oran belul vettem be az elso tablettat. Megis terhes lettem.

Van ra esely de nem olyan nagy. Majd kiderul. :-)

2014. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Oh, nekem majd 29-re vérható a menstruációm, remélem meg marad. Így nem tudnak nagyon ellene tenni, hisz gyógyszert is vettem be, abortuszról pedig szó sem lehet. :)

Köszönöm mindenkinek!!

2014. júl. 21. 09:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Igy hogy bevetted a tabit, ha megis marad én nem kockáztatnàm be h beteg legyen.
2014. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek 2 hónapos a kislánya.

Kiszakadt az óvszer, utána esemény utáni tabletta, és mégis terhes lett.


A család többi része (akik nem örülnének) kiket takar?

2014. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A szülők, akik még gyerekként kezelnek. Úgy gondolják hogy nem tudnánk eltartani a babát. Igaz, szerény, de szeretettel teli környezetben fel tudnánk nevelni. Szerintem ez többet ér,mint bármi más.
2014. júl. 21. 17:05
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Kb 20%-nak olvastam az esélyt ilyenkor.


Ha nem akarsz abortuszt, mert elvi aggályaid vannak, ne használj sürgősségi tablettát, mert ez is abortuszt indukál.

2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, hogy még nincs tényleges baba, lehet nem is lenne. Ebből adódóan kicsivel nyugodtam a lelkiismeretem.Bár szeretném, ha lenne, és kíváncsi vagyok hogy lett-e volna.. de ha már tudom, és látom hogy van baba, azaz amire sose lennék képes, ártani neki.
2014. júl. 21. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!