Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy a férjemmel babát vállalunk?

Figyelt kérdés
5 éve jöttem össze a párommal, és két éve házasodtunk meg. Anyám már azt se szerette, hogy 15 évesen járni kezdtem egy fiúval, azt meg pláne nem, hogy hozzá is mentem később, erre nem tudom, hogy reagálna. Segítséget kérdnék, akinek volt már hasonló problémája, az meséljen, vagy tanácsokat adjatok, kérlek! Még nagyon az elején járunk, de szerintem úgy egy két hónap múlva már biztosan rájön maga is, de inkább én szeretném neki elmondani. De hogyan?

2014. júl. 21. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Már terhes vagy?
2014. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok,es ugy dontottem,nem szolok rola,amig nem vagyok terhes...majd ha pozitiv,elmondom.Bizom benne hogy orulni fog.28 L
2014. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 25 voltam, mikor aktuális volt a dolog, szintén házasságban. Nekem anyum szerette a férjemet mindig, már akkor is, mikor járni kezdtünk, de az anyagi helyzetünket sokáig rosszul látta, meggyőződése volt, hogy csórók vagyunk, és mindig mondogatta, hogy csak gyereket ne akarjunk, mert majd tarthatja el ő, hiába mondtuk, hogy van pénzünk (és nem is kértünk tőle soha).

Én is azt a taktikát követtem, hogy nem szóltam előre, csak mikor pozi lett a teszt. És örült, akkor már mást nem nagyon tehetett :D

2014. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt minek kellene elmondani, hogy próbálkozzok? EZ KETTÖTÖK magánügye, másra - még anyádra - nem tartozik. (Kivéve, ha netán nála laktok).


Ha terhes leszel, akkor szólj, elötte fölösleges.

2014. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
20 voltam mikor ráálltunk a baba témára, de megmondtam anyunak rögtön hogy tervezzük. a hátránya az volt hogy mindig kérdezte hogy mikor fog megjönni, és sajnálkozott mikor megjött... az őrületbe kergetett azzal hogy próbált vigasztalni, pedig nem szorultam rá, nem volt időm letörni mert 4 hónap alatt terhes lettem
2014. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszíró miért lett így lepontozva?? Mert 20évesen gyereket akart??? :O vagy mert szólt róla az édesanyjának??? :O
2014. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is 20 éves vagyok, és már terhes is, csak nem tudom, hogy mondjam el.
2014. júl. 21. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd, őszinte leszek veled, de amíg ennyire függsz anyukád véleményétől, és szó szerint félsz tőle, mint egy kamasz, hogy mit fog reagálni a dologra, addig ne vállalj gyereket, mert még igazán te sem szakadtál el, nem tudtál még felnőni.
2014. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy soha többé nem szól hozzám, vagy letagad, mint ahogy a nővérével is tette. Nem akarom őt elveszíteni, főleg, hogy már csak én vagyok neki szinte. Viszont a férjemet is szeretem, és gyerekem lesz tőle.
2014. júl. 21. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ne haragudj meg amit írok, de emiatt kitagad, akkor nem érdemel meg téged. Férjed van, nem csak alkalmi kapcsolat, már 2 éve együtt vagytok. Valószínű a férjed nem tetszik neki vagy mi gond? Én elmondanám a 10 hét körül, nehogy aztán az legyen a probléma, hogy más már tudja, de ő még nem. Sok sikert és amjd írj!
2014. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!