Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy a férjemmel babát vállalunk?

Figyelt kérdés
5 éve jöttem össze a párommal, és két éve házasodtunk meg. Anyám már azt se szerette, hogy 15 évesen járni kezdtem egy fiúval, azt meg pláne nem, hogy hozzá is mentem később, erre nem tudom, hogy reagálna. Segítséget kérdnék, akinek volt már hasonló problémája, az meséljen, vagy tanácsokat adjatok, kérlek! Még nagyon az elején járunk, de szerintem úgy egy két hónap múlva már biztosan rájön maga is, de inkább én szeretném neki elmondani. De hogyan?

2014. júl. 21. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, ha már terhes vagy, sokmindent nem tehet. Azért a lánya és az unokája csak érdekelni fogja annyira, hogy ne durcizzon egész életében. Ha nagyon hisztizne, én hozzátenném, hogy egyébként semmi köze hozzá, mivel anyagilag nem függtök tőle, ez csak a ti döntésetek, neki nincs beleszólása. Ha nem örül, akkor sajnálod és ennyi. De szerintem megbékél.

Amúgy nekem is úgy tűnik, hogy a férjedet nem szereti, nem lehet, hogy ezért volt baj, már az is, hogy jártok, meg az esküvő?

2014. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!