Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ilyen az xepil tesztem,...

Ha ilyen az xepil tesztem, akkor holnap a digitális teszt már biztosat mutatna?

Figyelt kérdés

Ilyen halvány második rózsaszín csík jött ki az xepilen:

[link]

Ha valóban a HCG-től ilyen az xepil a digitális teszt holnap már biztosan kimutatná? Érzékeny az a clearblue?

Nem szeretnék feleslegesen elpazarolni egy ilyen drága tesztet.

Köszönöm a segítséget!


2014. júl. 22. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy pozitív teszt :) Gratulálok :)

Az enyém is ilyen volt, az xepil nagyon megbízható, szerintem fölösleges a clearblue

2014. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, ez egy pozitív teszt, minek kell holnap megint tesztelni? Ha nagyon akarsz akkor pár nap múlva esetleg.

Nekem is ilyen volt a tesztem, halvány, rá pár napra már sokkal erősebb volt. Szerintem én is xepilt vettem abba két teszt volt, így nem kellett vennem másikat, mert azzal a kettővel elvoltam :)

olyan két hét múlva érdemes dokihoz menned, lehet még nem lesz szívhang, de már látni fogjátok a babát :)

2014. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg nem kellene költenem ilyen drága tesztre, és inkább majd a dokira szánni a pénzt, csak annyira izgulok tényleg igaz-e. Egyszerűen nem tudom elhinni még, hogy sikerülhetett. Már egy éve próbálkozunk, éppen most az utolsó vérzésemkor mondtam le a babáról...
2014. júl. 22. 14:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, kedves kérdező!!! :)


tuti, hogy én is tesztelnék még 1-2-t, hogy tényleg igaz-e, olyan hihetetlen érzés!! Gondolom, látni szeretnéd, hogy más teszt is pozitív-e, én is így voltam vele! :)

Szerintem nyugodtan tesztelhetsz holnap!!! :)

2014. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Na de hol van a második teszt a csomagból? ;-)

Én annak az árából vennék 4 másikat és élvezkednék. :D

2014. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A másikat is megcsináltam, csak mert látni akartam mind a kettő csíkos lesz-e. Egyébként tegnap voltam tesztet venni, van még otthon, gondoltam a biztonság kedvéért veszek digitális tesztet. De igazatok van, nem költök rá. Olyan jó mikor látom előjönni a csíkot, és később is megnézhetem. A digitális csak egy napig él.

Két hét múlva biztosan elmegyek orvoshoz, azt várom már nagyon!

Lányok köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 22. 15:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Korai volt az öröm, délután 4 körül mikor mosdóban voltam világos barnás lett a papír... Itt a vége azt hiszem, olyan szép is lett volna! :(
2014. júl. 22. 18:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mikorra nem várod? Nem akarlak hitegetni, de ez még belefér. Úgy értem, ha holnap erősödik a csík, a maszat meg csak maszat, irány egy kis progipótlásért és hadd szóljon!
2014. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Annyira kiszámíthatatlan a ciklusom, hétvégéig lenne esedékes, múlt hó 23.-án jött meg. Leghosszabb ciklusom 35 nap, átlag ciklus 31-32 nap.
2014. júl. 22. 18:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugalom, sejtettük, hogy nem lesz ez egy sétagalopp. Reggel teszt, ha erősödik és még nincs vér, értekezünk, ok?
2014. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!