Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt? Érdemes még...

Ovulációs teszt? Érdemes még tesztelnem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a menstruációm nem pontos. Az elmúlt hónapokban 29-30-31 napos ciklusaim voltak. ciklus.hu szerint tegnap volt peteérésem, de ma jutottam ovulációs teszthez, gondoltam rápróbálok. Van rajta egy halvány csík. Lehetséges, hogy még ezután lesz peteérésem? Teszteljek minden nap?
2014. júl. 22. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy sok értelme lenne már tesztelni,mivel az ovu teszt 12-36órával előtte mutatja,ha neked tegnap volt az ovud,akko tegnapelőtt lett volna pozi a teszted,most már várd meg a kövi ciklust,de ma még belefér egy akció a cél érdekében!
2014. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah,bocsi,még annyit,hogy halvány csík mindegyiken lesz,mivel lh mindig van a szervezetedben,pozi csak ovu előtt lesz,meg talán a kövi nap,"normális" esetben!
2014. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ahogy írtam, rendszertelen a menzim, ezért nem biztos hogy tegnap volt peteérésem.
2014. júl. 22. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányadik napon vagy?
2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17.
2014. júl. 22. 19:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy ránéztem a ciklus.hu-ra, mára mutat ovut.
2014. júl. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!