Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet eddig?

Megnéznétek a görbémet eddig?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom mit minek értelmezzek most. Július 16-át azért kértem, hogy ne vegye figyelembe, mert nagyon korán keltem, bár aludtam 6 órát. Szerintetek mi a barnázás a 17. napon? Van esély a babára? Peteérés volt? Hol? (Az eddigi diagrammjaim egyértelműek voltak, most a nyaralás miatti napirend-felborulás ennyire befolyásolta volna?) Amúgy kezelt pajzsmirigy alulműködésem van, és PCOSom.



2014. júl. 23. 08:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

[link]

Mert azóta már behúztam a pozitív tesztet. :) Dokit hívtam, de sajna szabin van, az asszisztense vette fel, de hétfőn csörgök neki mindenképpen! Nem is hiszem ám el, aranyos vagy, hogy velem örülsz, megírom majd a fejleményeket is, remélem csak jókat!

2014. aug. 1. 14:05
 12/20 anonim ***** válasza:
Gratulálkok!! Én is szeretnék már egy ilyen szép görbét. Főként pluszos végűt.
2014. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
figyu szerintem a krém már kevés lesz és én tuti szereznék utrogestánt 3x2 kéne nyomni most rögtön........gyógyszertárban szerintem adnak ha viszel hétfőn receptet ...teljes árban 2400 egyébként....a tesztedet is vigyed....hidd el az utro már most kéne....sos !!!!
2014. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
hol méred a hődet egyébként? ...Nagyon alacsony az alaphőd és őszinte legyek az esés nem túl jó.....
2014. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
meforált nehogy abbahagyd mert vetélést okozhat...
2014. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szájban mérem,alaphőm ebben a hónapban kifejezetten magas!:-D Előző hónapban 35.7 volt, a pm alulműködés miatt mindig ilyen volt. A következő 1-2 nap múlva okosabbak leszünk!
2014. aug. 1. 18:14
 17/20 anonim ***** válasza:
mizujság veled kedves kérdező ?
2014. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal,ő azr mondta,h várjunk,7. héten megyek hozzá,a mindent vagy semmit elv híve,ha maradni akar a baba,akkor maradni is fog,ha beteg,akkor úgysem.Indokolt az Utro,de csak a szívhangtól adja ő. Meglátjuk. Vérzés görcs nincs, kicsit az a fura,hogy nem érzem magam terhesnek. Az enyhe mellbimbóérzékenységen kívül nincs semmi. A meg nem jött mensi idején voltak szurkák, húzódások,de azóra semmi. Ma töltöm be az 5 hetet,holnap kezdődik a 6. Remélem a tünetmentesség nem baj...
2014. aug. 10. 17:36
 19/20 A kérdező kommentje:
Minden oké, betöltött 6 héttel, szívműködéssel. CRL: 3mm :)
2014. aug. 21. 19:15
 20/20 anonim ***** válasza:
örülök, hogy minden ok veletek ! :) Jó babavárást ! :)
2014. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!