Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 20-a körül nem...

Augusztus 20-a körül nem várom, ez lesz a 9. próbálkozós hónapunk. Velem tart valaki, hogy együtt izguljunk ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 08:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szia! Én mondjuk előbb, nyolcadika körülre nem várom, de szívesen izgulok veled ;)
2014. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szia.nekem 10e körül,és nekem a 10honap is:-( drukk ;-)
2014. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Örülök, hogy velem tartotok. :-) Drukkolok, hogy ez a hónap végre sikeres legyen mindannyiunknak! :-)


Én már végigjártam az összes kivizsgálást, már csak a petevezeték átjárhatósági van hátra, azt hiszem, azt a következő hónapban bevállalom.. Aztán várunk, hogy végre megtörténjen a várva várt csoda. :-)


Nektek első babó?

2014. júl. 23. 10:17
 4/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4-re nem várom:-) Mindenkinek sok sikert és izguljunk együtt:-)

2014. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) nekem első bébi lenne, de még csak most kezdtük a próbálkozást. Már múlt hónapban sem védekeztünk, de nem sokszor és nem is jókor voltunk együtt :D most odafigyelünk ;) izgulok nagyon :)))) drukkolok nektek csajok :))

P.

2014. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szia! Meg fogsz lepödni,de nekünk is most lesz a 9.hónap,éa megint meglepődsz,mert én szintén augusztus 20ra nem várom!hát ezt nagyon jól összeraktuk!nekem sajna ma jött meg:(( Kivizsgálások szempontjából úgy állok, h hormon vizsgálat volt már,néztünk petét is ebbe a ciklusba,elméletileg az is jó!jah,még egy meglepi:a dokim azt mondta ezt a ciklust várjuk meg,és ha semmi,akko megnézi a petevezeték átjáehatóságit!:)))) Sorstársak vagyunk!

És ha már itt vok,vki tudja,h mindegy e,h a ciklus melyik napján történik a petevezeték kukucska??????

2014. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
2es vagyok.nekünk is elsö baba "lenne"10honapja várunk már rá,edig sikertelenül:-(:'(nekem az orvosom 1év után ha nem jön össze javasolta a kivizsgalasokat:-(amit remélek hogy nem kell:-(
2014. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök Nektek, Csajok! :-) Nekem 2. babó lesz (csak pozitívan! :-)), a nagylányom már 13 és fél éves, de ő még az első házasságomból született. A férjemmel nagyon szeretnénk közös babát, neki még nincs saját. Sajnos volt már 3 vetélésem, egy a lánykám előtt, kettő utána. :-( De most nagyon-nagyon bízom benne, hogy sikerül. :-)


Kedves "sorstársam", az átjárhatóságit mindenképpen a ciklus első felében, a peteérés előtt csinálják, hogy ha esetleg pont összejön a baba, nehogy emiatt menjen el..

2014. júl. 24. 06:36
 9/35 A kérdező kommentje:
Mi újság Veletek, lányok? Kinek hogyan alakul a hónap? ;-)
2014. júl. 29. 13:47
 10/35 anonim ***** válasza:
Szia.a 2.válaszoló vagyok:-)nálam valami furi van:-(nemtudom hová tegyem:-/ vasarnap óta faj a mellem nem nagyon csak érintésre érzékeny,föleg a bimbom:-/meg képzeld multhét óta puffadok:-)van hogy 2nap semmi aztan megint,olyan vagyok mint a lufi:-)és hülyén hangzik de mintha valami lenne a pocimba:-)mintha köveket cipelnék..nemtudom miez,
2014. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!