Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e, vagy jöhet...

Eszo kérdése:

Terhes vagyok-e, vagy jöhet egy újabb próbálkozós hónap? Április 4- 8 volt a mensim. Együtt voltunk 11-én,16-án és 18-án. Elég változó a ciklusom, de kb máj.1-jére neeeem várom! Érdeles, mert 16-a körül volt pár nap mikor nagyon szarul voltam.

Figyelt kérdés

Folyamatos hányinger, szédülés és nagyon szúrkált és görcsölgetett a hasam aljánál. Elég mélyről jött. Nem tudom, hogy ez csak a peteérés lehetett-e. Vagy esetleg 11-én összehoztunk egy babócát és annak a jelei voltak. Illetve lehettek-e?Egyébként még soha nem érzékeltem semmit abból, hogy mikor van a peteérésem..soha semmilyen tünetem nem volt..ezért is gyanakszom..

de jóó lenne egy baba!

A tesztet meg őrizgetem a szekrénybe, mert félek, hogy negatív lesz.

Várjak 1-jéig aa teszttel?


Köszi előre is a véleményeket, tanácsokat!


23 L


2010. ápr. 25. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem várj.A megtermékenyülést illetve a beágyazódást nem lehet megérezni. Van ellenpélda is rá, hogy "de már én akkor is tudtam..." viszont igazság szerint, sok mindent hozzá lehet társítani. elseje plusz 2 nap, az már reggeli vizelettből adhat pontosabb eredményt. Sok sikert!

2010. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is máj.1-2 nem varom, remélem nem is jön meg, ezt kívánom Neked is.Nem akarlak elkeseríteni, de mar én is voltam hasonló helyzetekben, hogy hasfajásóm volt szurkált a hasam, reménykedtem és közben megjött :(. Szerintem meg kellene várd a máj. elejét, akkor ha késik, tesztelhetsz.

elterveztem, ha megjön AVIVA tornázni fogok, Te is kipróbálhatod nem veszítünk vele semmit. Mi is nagyon varjuk mar a kis babát.

Minden jót kívánok Neked , meg írj mi lett a teszt eredménye, nagyon szurkolok(, de ne éld bele nagyon magad)

DRUKKOLOK!!

2010. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a jókívánságokat!


2.-nak is szurkolok!!

Remélem mindkettőnknek összejön! már csak pár nap és kiderül..addig megróbálok tüüüürelmesen várni, és vmi másra gondolni!


Köszi mégegyszer!

2010. ápr. 25. 13:44
 4/26 A kérdező kommentje:

még annyi, hogyha esetleg lenne arra tapasztalata vkinek, hogy a terhesség kiderülése előtt..illetve alatt ( na ezt most jól megfogalmaztam ) hogyan változott a fehérfolyása..

mert tök érdekes..nekem mindig van/volt..de kb egy hete szinte semmi...lehet ez is egy jel a terhességre?

2010. ápr. 25. 14:24
 5/26 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg!


Teljesen száraz voltam mikor pozit teszteltem.

Minden mensi elött volt valamilyen jellegű folyásom,az volt a feltűnő,hogy akkor meg semmi.

Én drukkolok,szerintem esélyes vagy:)))

18 hetes km.

2010. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is elseje körül nem várom, 3-7-ig volt a mensim.

Szorítok neked!!! Mindenkinek mielőbbi babásodást!!!:)))

2010. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Megint én, az előbbi hozzászóló..

Mi is 11.-én voltunk együtt, akkor volt páfrányos a mikroszkóp. Már lehet hogy kimutatná a teszt, de én esetleg csak hétvégén tesztelek..

2010. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy baba lesz, de biztosabbat csak akkor tudsz, hamajd már teszteltél :) Légy türelmes, és írd meg az eredményt :)


10 hónapos baba anyukája

2010. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

köszi a sok hozzászólást..reggel kaptam tesztet..és nem bírtam magammal..teszteltem..igaz nem az első vizeletből..negatív lett! :-(((


Abban bízom, hogy még korai volt..de most kivárom az elsejét..ha nem jön meg addig, akkor tesztelek..újra..

2010. ápr. 27. 13:54
 10/26 A kérdező kommentje:

Még valami..

én nem szoktam hőmérőzni, de most elég nyomottnak éreztem magam..mert már a tök kicsit hőemelkedés is megvisel..


36,9-etmértem..

az ilyentájt mire utal??

Aki ért hozzá, legyen olyan kedves írjon!

2010. ápr. 27. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!