Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most kezdte...

Van itt olyan aki most kezdte az első próbálkozós hónapját? Milyen gyakran vagytok együtt? Mekkora az izgalom?

Figyelt kérdés

Mi a márciust választottuk ki :) tavasz..szerelem...hangulat :)

Van itt olyan aki ott tart ahol mi?


2014. márc. 28. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére mi nem görcsölünk erre rá ennyire betegesen.

Ráadásul nekünk az év minden napján van hangulatunk szerelmeskedni, hiszen szerelmesek vagyunk és kívánjuk egymást.

2014. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi is szerelmesek vagyunk ez nem zárja ki egymást :)

Csak én most vagyok túl egy hosszú kezelési folyamaton,ezért megy duplán az izgalom. :)

de köszönöm.

2014. márc. 28. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó a március, az első egy kicsit lekezelő volt veled.


Megmondjam miért jó?

Karácsonykor nagy pocakkal (vagy újszülöttel) ülni a fotelban forrócsokival a kezedbe, betakarva egy pléddel, nézve a karácsonyfa fényeit :)

Már ha elsőre összejön :)

2014. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kaptam ebben az egy évben hideget meleget igy nem érdekel :)

Neked karácsonyi babád van:)?

2014. márc. 29. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nincs babám, de ez egy nagyon szép életképnek tűnik :D


Kedvcsinálónak mondtam :)

2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdtünk bele a baba projektbe, vasárnap óta rajta vagyunk remélem össze hozzuk :) Minden másnap. Hát inkább én izgulok párom kicsit naiv azt hiszi minden úgy van ahogy ő akarja. De nekünk nem sok időnk maradt próbálkozni mert most kint vagyok nála még 10 napot külföldön utána haza megyek és csak 6 hetente találkozunk, szóval én nagyon izgulok. :) sok sikert nektek is !
2014. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zabmester ***** válasza:
100%

Mi is ebben a hónapban kezdtük :) Pedig amikor először szóba került, akkor még egy picit későbbre akartuk halasztani, mondjuk nyárra, aztán egyre farigcsáltunk le az időből, így végül március lett belőle :D

Pont egy hét múlva elvileg kiderül, hogy mennyire voltunk sikeresek, így elsőre :)

Izgalom az megvan, vagyis részemről most már inkább kíváncsiság, hogy mennyi idő alatt jön össze (remélem hamar).

2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek sok sikert :) Remelem sikerult elsore :)

Szép lenne a karácsony :)

2014. márc. 30. 19:24
 9/10 zabmester ***** válasza:
Nektek is sok sikert! :) Mikor derül ki nálatok, hogy sikerült-e?
2014. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Április 8 :) még van idönk
2014. márc. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!