Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnap volt az aktus, a...

Ha vasárnap volt az aktus, a doki látná ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Vasárnap együtt voltunk, nem védekeztünk. Holnap vagy holnapután menni akarok nőgyógyászhoz. RÁkszürést csináltatom meg, és fogamzás gátlót is akarok feliratni. Ha az orvos megvizsgál, akkor láthatja már, ha esetleg a vasárnapi esetből teherbe estem volna? Köszönöm
2014. júl. 23. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem.Majd olyan 5-6 hetesen legkorább,pár naposan még egy nagy semmit látna.
2014. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen semmit sem fog látni hiszen ha úgy is alakult volna hogy megtermékenyült a petesejt akkor sem tudott még ennyi idő alatt beágyazódni. Látni csak a kimaradt menstruáció után láthat valami 1-2 héttel ha jó az ultrahangja.
2014. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még gyakorlatilag teherbe sem estél. A beágyazódás kb egy hét, vagy akár több is lehet, és még akkor sem lát a doki semmit. Ha valaki pozit tesztel, akkor is szokták javasolni, hogy ha nincs baja, akkor várjon kb 2 hetet a nődokival, mert még nem nagyon fog látni semmit, pedig akkor ugye már 4 hetes.
2014. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. És ha most hó végére várom a menszit, akkor már az kimaradna ha terhes lettem, vagy mivel csak pár nap van addig, még simán megjöhet terhesség mellett is?
2014. júl. 23. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
99% hogy nem estél teherbe
2014. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: nagyon remélem. A párom viszont szeretné, de én nem.
2014. júl. 23. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár teherbe is eshettél, mert nem mindenkinek van pontosan középidőben a peteérése. Minden nő más (a menstruációs ciklusok is eltérőek 20 vagy akár 45-50 nap is lehet), hatalmas tévedés hogy mindenkinek a 14. napon van ovuja.
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdemes lenni tisztázni, hogy akkor most védekezés nélküli szex vagy fogamzásgátló.
2014. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!