Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a tesztem, de holnap...

Negatív a tesztem, de holnap szeretnék elmenni orvoshoz, hogy tuti-e mert már 8 napja késik. Hogy nézi meg hogy terhes vagyok-e? Vizeletmintából vagy hüvelyi ultrahanggal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
tuti megvizsgál hüvelyi uh-gal, de ha nem lát semmit, akkor elküld egy vérvételre hcg-t néz és még pár dolgot, amiből teljes biztonsággal megtudja állapítani, hogy terhes vagy-e. :)
2014. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én dokim csinált egy hüvelyi UH-t, már kétszer is voltam nála így. De van, aki laborba küld tesztre. Igazából attól függ szerintem, hogy kórháztól független magánrendelőbe mész-e, vagy a kórházba/rendelőintézetbe. Utóbbi esetben szerintem labor, mert egyből megoldható helyben, ha magánrendelő, akkor szerintem UH.
2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!