Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés "felszívódás" jelei?

Vetélés "felszívódás" jelei?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy babát várok. Már több éve vártam ezt a pillanatot, lehet, hogy épp e miatt, de félek, hogy elveszítem. Nincs hányingerem, nem vagyok fáradt, szagundorom sincs és nem is "érzem terhesnek magam" - a kismamák többsége ilyen tünetekről számol be. Az egyetlen jel, a nagyon halvány csík, az elmaradt menstruáció és a melleim feszülése.

Olvastam párszor, hogy csak úgy felszívódnak magatok az első hetekben, vagy spontán vetélés következik be. Ezeknek az a jele, hogy megjön a menstruáció? Vagy lehet, hogy valaki észre sem veszi, hogy lement a babája?


2014. júl. 24. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem volt 7 vetélésem mindnél véreztem és görcsöltem vagyis az eggyiknél nem ott nem véreztem nem görcsöltem csak közőlték h. nincs szívhang. De az h. nincs tüneted nem feltétlen jelent vetélést! szedj magnéziumot és ne idegeskedj pihenj!
2014. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt :( Remélem azóta lett pici babád.

Megpróbálok megnyugodni.

2014. júl. 24. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül rosszul lenni...ne aggódj...ha nem vérzel és pozitív a teszt, akkor nagy valószínűséggel nincs baj...ha idegeskedsz, aggódsz, csak ártasz neki

Egyébként én sem voltam rosszul...még azt sem vettem azonnal észre, hogy késik a havim:) és egészséges babám született...

2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

8.-ra sikerult es egeszseges fiam szuletett most 4 honapos.

sok sikert neked es tenyleg matadj nyugodt nem lesz semmi baj!

2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor én vagyok a kivétel. Ikerbabákat vesztettem el, és a világon semmi jele nem volt. Se vér, se barnázás, se görcs, semmi, csak közölték 9 hetesen, hogy csont üres mindkét petezsák, műteni kellett :( A szövettan szerint találtak magzatbolyhot, úgyhogy voltak ott valamikor babák, csak ahogy írtad, felszívódtak.

Az az igazság, hogy hiába mondom, hogy ne aggódj, mert úgyis fogsz, de tényleg fölösleges, mert tenni amúgy sem tudsz semmit, ha bekövetkezik a baj. Próbálj megnyugodni, az, hogy nincs tüneted, nem mérvadó, igaz, nekem nem voltak, de van egy barátnőm, aki ugyanúgy vetélt, mint én, de csak egy babát, ő az utolsó másodpercig hányt. Attól még, hogy jól vagy, egyáltalán nem biztos, hogy baj van.

Drukkolok nektek, remélem minden rendben lesz :)

2014. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erdekes az az eggy amnel nem volt semmi tunetem nekem is iker volt! (1-es)
2014. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen sem volt jele, "csak" nem mozgott.
2014. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt után 2 nappal erős görcsökkel járó vérzés volt. 5 hetes voltam kereken, amikor elindult a vetélés, mire odaértem a dokihoz, már késő volt. Azt mondta, hogy valószínű valami genetikai baj volt, így "jobb is így"... :(
2014. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)Nekem sem volt semmilyen tünetem amikor babát vártam csak nőtt a pocak!Pihenj sokat!:)
2014. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2014. júl. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!